Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 30

12652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bokor Imre: München és Bajorország Bp. 1933. Magyar Goethe Társaság. 293p. 2 térk. mell. Gazdag képanyaggal. Kiadói, rajzos papírkötésben
12653.

Bokor Imre: München és Bajorország
Bp. 1933. Magyar Goethe Társaság. 293p. 2 térk. mell. Gazdag képanyaggal. Kiadói, rajzos papírkötésben

Rufpreis:
2 000 HUF

Kohlrausch, Robert: Deutsche Denkstätten in Italien. Mit Bildern von Alfred H. Pellegrini. Stuttgart, Verlag Robert Lutz. Félbőr kötés, festett lapszélek, szép állapotban.
12654.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula [Jules]: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második egyedül jogositott képes kiadás. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben (egy lap kijár, a reklámokból egy lap hiányzik)
12655.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsigmondy Emil: Die Gefahren der Alpen. Erfahrungen und Ratschläge. Neu bearbeitet und ergänzt von W. Paulcke. Innsbruck, 1908. Edlinger Festett egészvászon kötésben. Egy lapon tépés / in linen binding
12656.

Rufpreis:
1 000 HUF

12657.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nagy Miklós: Magyarország Képekben I. Honismertető album. Pest 1870.  Heckenast Gusztáv Reprint! Műanyag védőborítóval
12658.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hofmeister-Szöts: Üdvözlet Bonyhádról. Bonyhád képeslapokon. Bonyhád, 2010.
12659.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tichy, Herbert: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtblával. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
12660.

Rufpreis:
1 000 HUF

12661.

Rufpreis:
2 400 HUF

12662.

Rufpreis:
1 200 HUF

12663.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF