Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 142

Madarassy Walter (1909-1994) "Magyar Turista Szövetség" szögletes Br plakett (70x50mm) T:2
30633.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Madarassy Walter (1909-1994) DN "1823-1864 Madách Imre / Az ember tragédiája" Br emlékérem (89x82mm) T:1-
30634.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pándi Kiss János (1905-1981) 1956. "Prof. Dr Sántha Kálmán - * 1903-1956 * / * Elméleteket csak tényekre szabad építenünk" Br emlékérem (149.4g/73mm) T:2- HV 596.
30635.

Pándi Kiss János (1905-1981) 1956. "Prof. Dr Sántha Kálmán - * 1903-1956 * / * Elméleteket csak tényekre szabad építenünk" Br emlékérem (149.4g/73mm) T:2-
HV 596.

Rufpreis:
6 000 HUF

Papp László (1947-) 1988. "Emlékérem első királyunk Szent István halálának 950. évfordulójára a Szent Jobb országjárásának emlékére 1038-1988" patinázott vörösréz érem (70mm) dísztokban T:1 csak 1200db!
30636.

Rufpreis:
2 000 HUF

Peternák Gusztáv (1928-) 1968. "Elektronikus Mérőkészülékek Gyára / XII. EEG Vándorgyűlés Esztergom" Br emlékérem (46mm) dísztokban T:2
30637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Peternák Gusztáv (1928-) 1969. "II. Magyar Atherosclerosis Konferencia - Esztergom" Br emlékérem (45mm) T:1-
30638.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Peternák Gusztáv (1928-) 1982. "MÉE Budapest / Bartók Béla - Kodály Zoltán" Ag emlékérem (40.3g/0.835/42.5mm) T:2
30639.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rajki László (1939-) DN "A gazda verejtéke gyarapítja a vagyont / Agrártudományni Egyetem Mezőgazdasági Kar Mosonmagyaróvár" Ag emlékérem (36.32g/43mm) jelzés: SZG T:2
30640.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven Halálának Századik Évfordulójára" Br emlékérem (60mm) T:2 1927. 100th Anniversary of the death of Beethoven Br medallion (60mm) sign.: József Reményi C:XF HP 4423.
30641.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven Halálának Századik Évfordulójára" Br emlékérem (60mm) T:2
1927. 100th Anniversary of the death of Beethoven Br medallion (60mm) sign.: József Reményi C:XF
HP 4423.

Rufpreis:
5 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 Éves Fennállásának Emlékére" Br emlékérem (70mm) T:2 1934. 50th Anniversary of the foundation of the Hungarian Royal Opera House Br medallion (70mm) sign.: József Reményi C:XF HPII 2249.
30642.

Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 Éves Fennállásának Emlékére" Br emlékérem (70mm) T:2
1934. 50th Anniversary of the foundation of the Hungarian Royal Opera House Br medallion (70mm) sign.: József Reményi C:XF
HPII 2249.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabó Géza (1939-) 2000. "Szent László - Államalapítás 1000. évfordulója" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP(enyhe felületi karc)
30643.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Géza (1939-) 2000. "A Keresztény Magyarország Megteremtői, István és Gizella - Államalapítás 1000. évfordulója" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP(enyhe felületi karc)
30644.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF