Pándi Kiss János (1905-1981) 1956. "Prof. Dr Sántha Kálmán - * 1903-1956 * / * Elméleteket csak tényekre szabad építenünk" Br emlékérem (149.4g/73mm) T:2- HV 596.
Papp László (1947-) 1988. "Emlékérem első királyunk Szent István halálának 950. évfordulójára a Szent Jobb országjárásának emlékére 1038-1988" patinázott vörösréz érem (70mm) dísztokban T:1 csak 1200db!
Rajki László (1939-) DN "A gazda verejtéke gyarapítja a vagyont / Agrártudományni Egyetem Mezőgazdasági Kar Mosonmagyaróvár" Ag emlékérem (36.32g/43mm) jelzés: SZG T:2
Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven Halálának Századik Évfordulójára" Br emlékérem (60mm) T:2 1927. 100th Anniversary of the death of Beethoven Br medallion (60mm) sign.: József Reményi C:XF HP 4423.
Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 Éves Fennállásának Emlékére" Br emlékérem (70mm) T:2 1934. 50th Anniversary of the foundation of the Hungarian Royal Opera House Br medallion (70mm) sign.: József Reményi C:XF HPII 2249.
Szabó Géza (1939-) 2000. "A Keresztény Magyarország Megteremtői, István és Gizella - Államalapítás 1000. évfordulója" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP(enyhe felületi karc)