Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
808847
12711
203
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Dombornyomott egészvászon kötésben 808850
12712
203
1903 Kincses Kalendáriom. A gyakorlati élet általános útmutatója. Kissé megviselt egészbőrbe kötve 799359
12713
203
Schaffer X. Ferenc: Általános geológia Bp., 1919. Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötésben
794088
12714
203
Jacques Ozanam: Récreations mathématiques et physiques, qui contiennent les Problemes et les Ouestions les plus remarquables, et les plus propres a piquer la curiosité, tant des Mathematiques que de la Physique [...] Nouvelle édition, totalement refondue et considérablement augmentée par M.de M*** [Jean-Étienne Montucla]. Tome premier, contenant l'Arithmétique et la Géométrie. Paris, 1790, Firmin Didot. Újrakötve, amatőr vászon kötésben, metszetekkel illusztrált, I. kötet (!) / Rebound in linen, with engravings 796338
12715
203
André Theuriet: A buzavirágék háza ford.: Ujkéri. Bp., 1879 Franklin. Egy lapból hiányzik. Korabeli félvászon kötésben
523142
12716
203
1923 Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Néhány bejegyzéssel, javítandó gerinccel
696945
12717
203
Koppány Zsolt: Emailen szóla Zarathustra. Dedikált! Bp., 2000 Uránusz
658196
12718
203
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. (gerinc kissé foszlott)
773168
12719
203
Szántó György: A bölcső. Regény. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, a címlapon ceruzás tulajdonosi bejegyzés (a kötés kissé kopottas, a hátső előzéklap sérült)
745892
12720
203
Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. IX.-X. kötet egybe kötve Első kiadás! Braunschweig-Pest, 1862. Mayer-Hartleben. Félvászon kötésben. Két lap kijár.
794543
12721
203
26000
Révai Nagy lexikona I-XX. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-1995, Babits kiadó. Hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, A kötetek kb fele elázott állapotban!
737871
12722
203
Stefan Zweig: Sakknovella. Bp., 1945. Bibliotheca
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF