Jósika Miklós, báró: Zrinyi Miklós a költő. A mai magyar nyelvre átdolgozott kiadás. (A Magyar Próza Mesterei. Szerk. Kállay Miklós) Bp., 1929, A Nemzeti Mult Irodalmi Bizottság megbízásából Fővárosi Könyvkiadó R.-T. Kiadói, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, jó állapotú
Altenberg, Peter: Auswahl. Aus seinen Büchern von Karl Kraus. Wien, 1932, Anton Schroll. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (foltos) / Original linen binding, good condition ( stained)
Max Nordau: Die Krankheit des Jahrhunderts. Roman. Bde. I-II. Leipzig, 1889, B. Elischer. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú. Első kiadás / Linen binding, good condition, first edition
Szántó György: A bölcső. Regény. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, a címlapon ceruzás tulajdonosi bejegyzés (a kötés kissé kopottas, a hátső előzéklap sérült)
Vegyes könyv tétel (2 db) - Tankó Gyula: "Én es tudtam hazudozni" Népi humor Gyimesben, Székelyudvarhely, 2003; Szóból ért az ember (Népi elbeszélések Krasznáról), Székelyudvarhely, 1999. Papírkötés, jó állapotban.