Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

Jósika Miklós, báró: Zrinyi Miklós a költő. A mai magyar nyelvre átdolgozott kiadás. (A Magyar Próza Mesterei. Szerk. Kállay Miklós) Bp., 1929, A Nemzeti Mult Irodalmi Bizottság megbízásából Fővárosi Könyvkiadó R.-T. Kiadói, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, jó állapotú
12634.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móra Ferenc: Georgikon. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Eredeti félvászon kötés, jó állapotban, belsejében ajánlással.
12635.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stefan Zweig: Sakknovella. Bp., 1945. Bibliotheca
12636.

Rufpreis:
1 000 HUF

Romanovski Péter: Magyar sakkvilág könyvtára I. A megnyitás-elmélet alapelvei. Kecskemét é.n. Első Kecskeméti Hírlapkiadó.
12637.

Rufpreis:
2 400 HUF

Altenberg, Peter: Auswahl. Aus seinen Büchern von Karl Kraus. Wien, 1932, Anton Schroll. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (foltos) /  Original linen binding, good condition ( stained)
12638.

Altenberg, Peter: Auswahl. Aus seinen Büchern von Karl Kraus. Wien, 1932, Anton Schroll. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (foltos) /
Original linen binding, good condition ( stained)

Rufpreis:
3 000 HUF

Max Nordau: Die Krankheit des Jahrhunderts. Roman. Bde. I-II. Leipzig, 1889, B. Elischer. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú. Első kiadás /  Linen binding, good condition, first edition
12639.

Max Nordau: Die Krankheit des Jahrhunderts. Roman. Bde. I-II. Leipzig, 1889, B. Elischer. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú. Első kiadás /
Linen binding, good condition, first edition

Rufpreis:
1 200 HUF

Geissler, Horst Wolfram: Die Glasharmonika. Berlin, 1936, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Sérült,aranyozott gerincű félbőr kötésben, belsejében ceruzás bejegyzéssel, pecséttel, illusztrációkkal.
12640.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szántó György: A bölcső. Regény. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, a címlapon ceruzás tulajdonosi bejegyzés (a kötés kissé kopottas, a hátső előzéklap sérült)
12641.

Rufpreis:
1 000 HUF

Appiotti, Angelo: Málta felett. Bp. 1942. Révai. 159 p. Kiadói félvászon kötésben.
12642.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes könyv tétel (2 db) - Tankó Gyula: "Én es tudtam hazudozni" Népi humor Gyimesben, Székelyudvarhely, 2003; Szóból ért az ember (Népi elbeszélések Krasznáról), Székelyudvarhely, 1999. Papírkötés, jó állapotban.
12643.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyetemes Regénytár: Almanach 1906. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Gottermayer-féle kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, kopottas állapotú, 2 lap kijár
12644.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Jókai Anna: Mindhalálig. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Papírkötés, jó állapotban, dedikált.
12645.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF