https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Walter Tibor: A repülő ember. Bp. 1942 Magy. Repülő Sajtóváll. és Stádium. 184p. kétoldalas fotók. Félvászon kötésben.
1
12682.

Walter Tibor: A repülő ember. Bp. 1942 Magy. Repülő Sajtóváll. és Stádium. 184p. kétoldalas fotók. Félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gorzó Nándor: Új versek. Bp., 1937. Gyöngyösi István társaság. Dedikált. Felvágatlan 162p. 500pld.
1
12683.

Gorzó Nándor: Új versek. Bp., 1937. Gyöngyösi István társaság. Dedikált. Felvágatlan 162p. 500pld.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
1
12684.

Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. közepes állapotban
1
12685.

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. közepes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. / Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.
1
12686.

Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. /
Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1840 Henschel Francia-Német szótár 2 vastag kötetben / Henschel French-German dictionary Wien-Leipzig Sammer-Liebeskind 1840 1265p + 1315p
1
12687.

1840 Henschel Francia-Német szótár 2 vastag kötetben / Henschel French-German dictionary Wien-Leipzig Sammer-Liebeskind 1840 1265p + 1315p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
1
12688.

Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Readers Digest: Mindennapi tárgyak nem mindennapi szerepben 2317 ötlet, hogyan spórolhat ecet, só, fogkrém és egyéb egyszerű háztartási szerek segítségével
1
12689.

Readers Digest: Mindennapi tárgyak nem mindennapi szerepben 2317 ötlet, hogyan spórolhat ecet, só, fogkrém és egyéb egyszerű háztartási szerek segítségével

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bontatlan, új könyv
1
12690.

Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bontatlan, új könyv

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
1
12691.

A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar költészet kincsestára sorozat 25 kötet. Bp., 1993. Unkornis. Aranyozott egészbőr kötésben. Egységes, szép sorozat
1
12692.

A magyar költészet kincsestára sorozat 25 kötet. Bp., 1993. Unkornis. Aranyozott egészbőr kötésben. Egységes, szép sorozat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Havas-Kaiser-Veress: Kihívás és látomás. Az ember tragédiája Bp., 2002. Alexandra Kiadó
1
12693.

Havas-Kaiser-Veress: Kihívás és látomás. Az ember tragédiája Bp., 2002. Alexandra Kiadó

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse