https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 123
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
684678
12587
196
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illyés Gyula: Közügy. Bp., 1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
684680
12588
196
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illyés Gyula: Dőlt vitorla. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
679271
12589
196
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
Das Lot is nicht erreichbar
730886
12590
196
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pápai Páriz Imre: Keskeny-út, mellyet az embernek elméjébe ütköző tsuda gondolatoknak akadekiból, háború elmélkedéseknek köveiből, és sokféle kételkedéseknek sűrűjéből, a mennyire lehetett, kiirtott - -... Debreczeni formára. Pesten, 1864, Trattner-Károlyi betűivel. Romos állapotban, hiányos (!) (cca utolsó 20 oldal hiányzik)
Das Lot is nicht erreichbar
695024
12591
196
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal / Linen binding, illustrated
Das Lot is nicht erreichbar
682878
12592
196
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gustav Freytag: Tartozik és követel I-III. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1928, Nova. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú
Das Lot is nicht erreichbar
523772
12593
196
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német / Russian, Swedish, German books about chess
Das Lot is nicht erreichbar
757414
12594
196
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos
Das Lot is nicht erreichbar
755571
12595
196
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Gróf Apponyi Albert Poliklinika Almanachja. 1926. Franklin-Társulat. 280p. Papírkötésben 755566
12596
196
0
900
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kéri László et al.: Ez történt Rómában. A XVII. Nyári Olimpiai Játékok krónikája. S. l. (Bp.), 1960, Sport könyvkiadó. 127p. Papírkötésben. 753341
12597
196
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kim Il Sung: Sous la banniere des grandes idees de djoutche du camarade. L'occasion du 60. anniversaire de la naissance du camarade Kim Il Sung, Grand Leader. Pyongyang, Editions en Languages Etrangéres, 1972. Kiadói vászonkötésben, borítóval, színes illusztrációkkal. Jó állapotú. / In linen binding with dust jacket, illustrated.
Das Lot is nicht erreichbar
754327
12598
196
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1918. Lampel. Sok vadász témájú cikkel. Kopottas. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse