Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 123

Illyés Gyula: Közügy. Bp., 1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12587.

Rufpreis:
800 HUF

Illyés Gyula: Dőlt vitorla. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12588.

Rufpreis:
800 HUF

Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
12589.

Rufpreis:
1 000 HUF

12590.

Rufpreis:
1 000 HUF

12591.

Linen binding, illustrated

Rufpreis:
1 000 HUF

12592.

Rufpreis:
1 600 HUF

12593.

4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német /
Russian, Swedish, German books about chess

Rufpreis:
1 600 HUF

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos
12594.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Gróf Apponyi Albert Poliklinika Almanachja. 1926. Franklin-Társulat. 280p. Papírkötésben
12595.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kéri László et al.: Ez történt Rómában. A XVII. Nyári Olimpiai Játékok krónikája. S. l. (Bp.), 1960, Sport könyvkiadó. 127p. Papírkötésben.
12596.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

12597.

Rufpreis:
4 000 HUF

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1918. Lampel. Sok vadász témájú cikkel. Kopottas.
12598.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF