Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 32

12396.

Rufpreis:
2 000 HUF

Világjárók Utazások és kalandok: Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Ford. Klopstock Gizella 17 képmelléklettel és 1 térképpel. Bp. é.n. Franklin. 165p.  Kiadói vászonkötésben.
12397.

Rufpreis:
4 000 HUF

Világjárók Utazások és kalandok: Incze Antal: Rio Grande – Trieszt. Bp. é.n. Franklin. 148p., 12 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
12398.

Rufpreis:
2 000 HUF

Világjárók Utazások és kalandok: Berg, Bengt Vándormadarakkal Afrikába Ford. Lambrecht Kálmán, Uray Mária. Bp., 1937, Franklin. 125p. 12 t. Kiadói vászonkötésben.
12399.

Rufpreis:
1 800 HUF

12400.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
12401.

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig.
Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.

Rufpreis:
2 000 HUF

12402.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: Újkori hires utazók. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Mikes Lajos dr. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal, hátsó szennylapnál a kötés meglazult
12403.

Rufpreis:
1 000 HUF

12404.

Rufpreis:
800 HUF

12405.

Rufpreis:
3 000 HUF

12406.

Rufpreis:
1 600 HUF

12407.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF