Sonderangebot fürs neues Jahr Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
686139
12749
193
100
New Year`s Extra Sale
Az egészség enciklopédiája. Egy színes bonctani képpel, 32 táblával és 140 ábrával. Bp., é.n., Enciklopédia R.-T. Kiadói aranyozott félbőr kötésben (kötés viseltes, több lap kijár) 522974
12750
193
100
New Year`s Extra Sale
Az egészség enciklopédiája. Bp. Enciklopédia Rt. kopott gerincű kissé laza félbőr kötésben 460p. sok képpel 412012
12751
193
100
New Year`s Extra Sale
4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.) 406015
12752
193
100
New Year`s Extra Sale
Wulfstein-Wilms: Lehrbuch der Chirurgie - Sebészeti tankönyv I. kötet rengeteg képpel, Jena, 1912, egészvászon kötésben 421871
12753
193
100
New Year`s Extra Sale
Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben 575799
12754
193
100
New Year`s Extra Sale
Laczkó Géza: Rákóczi I-II. Bp., 1955, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a címlapon ajándékozó bejegyzéssel) 401443
12755
193
100
New Year`s Extra Sale
1938 A Brown Boveri Művek Rt. nagy képes falinaptára svájci képekkel kiváló állapotban / Large picture calendar of the Brown Boveri Co. 27x43 cm 686143
12756
193
100
New Year`s Extra Sale
Haack Weltatlas. Gotha-Leipzig, 1975, VEB Hermann Haack - Geographisch-Kartographische Astalt. Világatlasz kiadói aranyozott egészvászon kötésben (aranyozás kopottas) / Linen binding 632398
12757
193
100
New Year`s Extra Sale
Kézzel festett, jelzett szuvenír tálka Heilbronn középkori látképével / Hand painted souvenir porcelain plate with Medieval cityscape of Heilbronn, d: 9cm 500578
12758
193
100
New Year`s Extra Sale
Hatalmas, nagy ládányi főként háború utáni könyvekből álló könyv hagyaték több száz vegyes könyvvel 575367
12759
193
New Year`s Extra Sale
cca 1930 Budapest látképe a Duna-parti szállodasorral, nagyméretű fotó / Budapest panorama, 30x39cm 525999
12760
193
100
New Year`s Extra Sale
3db analóg elemes fényképezőgép saját tokjában: Nikon EF300, Olympus Trip505, Carena Top 35F / Analog photo cameras with original cases Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF