Sonderangebot fürs neues Jahr

Zahl der Lose: 228

Az egészség enciklopédiája. Egy színes bonctani képpel, 32 táblával és 140 ábrával. Bp., é.n., Enciklopédia R.-T. Kiadói aranyozott félbőr kötésben (kötés viseltes, több lap kijár)
12749.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Az egészség enciklopédiája. Bp. Enciklopédia Rt. kopott gerincű kissé laza félbőr kötésben 460p. sok képpel
12750.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
12751.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Wulfstein-Wilms: Lehrbuch der Chirurgie - Sebészeti tankönyv I. kötet rengeteg képpel, Jena, 1912, egészvászon kötésben
12752.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben
12753.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Laczkó Géza: Rákóczi I-II. Bp., 1955, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a címlapon ajándékozó bejegyzéssel)
12754.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1938 A Brown Boveri Művek Rt. nagy képes falinaptára svájci képekkel kiváló állapotban / Large picture calendar of the Brown Boveri Co. 27x43 cm
12755.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Haack Weltatlas. Gotha-Leipzig, 1975, VEB Hermann Haack - Geographisch-Kartographische Astalt. Világatlasz kiadói aranyozott egészvászon kötésben (aranyozás kopottas) /  Linen binding
12756.

Haack Weltatlas. Gotha-Leipzig, 1975, VEB Hermann Haack - Geographisch-Kartographische Astalt. Világatlasz kiadói aranyozott egészvászon kötésben (aranyozás kopottas) /
Linen binding

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kézzel festett, jelzett szuvenír tálka Heilbronn középkori látképével /  Hand painted souvenir porcelain plate with Medieval cityscape of Heilbronn, d: 9cm
12757.

Kézzel festett, jelzett szuvenír tálka Heilbronn középkori látképével /
Hand painted souvenir porcelain plate with Medieval cityscape of Heilbronn, d: 9cm

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Hatalmas, nagy ládányi főként háború utáni könyvekből álló könyv hagyaték több száz vegyes könyvvel
12758.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

cca 1930 Budapest látképe a Duna-parti szállodasorral, nagyméretű fotó /  Budapest panorama, 30x39cm
12759.

cca 1930 Budapest látképe a Duna-parti szállodasorral, nagyméretű fotó /
Budapest panorama, 30x39cm

Rufpreis:
800 HUF

3db analóg elemes fényképezőgép saját tokjában: Nikon EF300, Olympus Trip505, Carena Top 35F / Analog photo cameras with original cases
12760.

3db analóg elemes fényképezőgép saját tokjában: Nikon EF300, Olympus Trip505, Carena Top 35F /
Analog photo cameras with original cases

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF