Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
724375
12612
193
Egyetemes Regénytár: Almanach 1906. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1906, Singer és Wolfner. Gottermayer-féle kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, kopottas állapotú
724408
12613
193
Karácsony Benő: Új élet kapujában. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon kötésben, viseltes 722814
12614
193
Dr. Schack Béla: Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. Budapest 1930. Révai Irodalmi Intézet Kiadása. Négy kötet teljes.
721825
12615
193
Gyarmati Béla: Dániel. A próféta-államférfi. H.n., é.n., Advent. Tűzve, kiadói, festett papírkötésben (a kötés belül félig levált) 712076
12616
193
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
709631
12617
193
Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bontatlan, új könyv
709637
12618
193
Readers Digest: Mindennapi tárgyak nem mindennapi szerepben 2317 ötlet, hogyan spórolhat ecet, só, fogkrém és egyéb egyszerű háztartási szerek segítségével
573103
12619
193
40000
658092
12620
193
14000
665712
12621
193
686129
12622
193
377521
12623
193
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Szerk. Lukács György. Bp. 1929. Magyar-Francia Kultúrliga. (Globus ny.) 677 l. Kiadói félbőr-kötésben. (apró hiba a gerincen) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF