Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 55
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
737877
12337
193
Books: History
Seignobos: A francia nemzet őszinte története Ford. Cs. Szabó László. Bp., 1935. Athenaum. 363 p. Kiadói egészvászon kötésben 737875
12338
193
Books: History
Savelli, Agostino: Itália története a birodalom bukásától a birodalom megalapításáig Ford. Brelich Mario Bp., 1937. Athenaeum. 336 p. Kiadói egészvászon kötésben szép állapotban 737874
12339
193
Books: History
Bertrand, Louis: Spanyolország története Fordította: Rónai Mihály András. A fügeléket írta: Passuth László. Bp., 1936. Athenaeum. 338 p. Kiadói egészvászon kötésben 546582
12340
193
Books: History
Vághidi Ferenc: Wellington Bp., én. Cserépfalvi. 439p. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben. 712069
12341
193
2200
Books: History
P. Blaesi: Description de la catastrophe arrivée au Tunnel du Hauenstein en Mai et Juin 1857. Olten, 1857. Marrer et Michel + A. Baltzer: Bergstürze in den Alpen. Zürich 1875. C. Schmidt. egészvászon kötésben / in linen binding 96p. + 50p.
737873
12342
193
Books: History
Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés és államtörténet. I.-II. Bp. (é. n.) Athenaeum. Magyar középkor. 470 p. + 386p. Egészvászon kötésben 737876
12343
193
Books: History
Maurois, André: Anglia története I.-II. Fordította: Németh Andor. Bp., 1937. Athenaeum. 576 p. Kiadói egészvászon kötésben 453936
12344
193
Books: History
722460
12345
193
Books: History
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben II. III. IV. kötet MNM tájékoztatási hivatala. 1956. 646436
12346
193
Books: History
643661
12347
193
Books: History
Demeter János: Nemzetiségi kérdés a Duna völgyben és a Szovjetunióban. Kolozsvár, 1945. Magyar Népi Szövetség. 55p.
643653
12348
193
Books: History
Gombos Gyula: Szabadságalapítók. Dedikált!, New York, 1984 Püski Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF