Drucksachen Zahl der Lose: 224
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
657401
12541
192
Printed Materials
cca 1927 Krayer festékgyár radiátor mérési táblázat 4p. 25x24 cm
672843
12542
192
Printed Materials
1926 Bp. III. Kéhli Károlyné Borháza zsebnaptár, aranyozott egészbőr kötésben, ceruzatartóval, aranyozott lapszélekkel
408613
12543
192
Printed Materials
1926 Bérczi D. Sándor Kézimunka értesítő 64 oldalas részben színes termékkatalógus + 8 színes lap (hajtásnyom)
273476
12544
192
Printed Materials
1927 Dekoratív kézzel festett üdvözlőlap / hand-painted greeting card
547293
12545
192
Printed Materials
1927 Miskovits Ferenc: A budapesti kálváriahegyi kápolna és Johann Fischer von Erlach, in Egyházközségi Tudósító, I. évf. 3. sz., folyóirattöredék a teljes cikkel
714589
12546
192
Printed Materials
1927 A Társaság c. lap komplett évfolyama laza egészvászon kötésben 709264
12547
192
Printed Materials
1928 Igazoló lap, Fészek Művészek Clubja pecséttel, 8×14 cm 717976
12548
192
Printed Materials
1928 Amsterdami Olimpia modern önpatadós levélzáró 1928 Amsterdam Olympic modern poster stamps
714576
12549
192
Printed Materials
1930 A Társaság c. lap komplett évfolyama sérült egészvászon kötésben 709987
12550
192
Printed Materials
1929 Takarékpénztárak és Bankok Országos Nyugdíjpénztára, tagsági igazolvány
726843
12551
192
Printed Materials
1929 Magyar Művészet. Szerk. Majovszky Pál. Ötödik évf. 648 képpel és köztük 28 színes melléklettel. Bp., A Szinyei Merse Pál Társaság megbízásából kiad. Athenaeum. Aranyozott egészvászon kötésben, egybekötve, szép állapotú 657270
12552
192
Printed Materials
1929 Magyar Lovaregylet - Budapesti Versenyek. Turf 2 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF