2001 Ablak a természetre, évszázadok állatkertje Budapesten. Szerk.: Mirtse Áron és Mirtse Zsuzsa, Budapest, 2001, Fővárosi Állat- és Növénykert, rengeteg színes fotóval, jó állapotban, 23x28 cm
1992 Ken Dean: Queen Képes album. Kegyelettel és tisztelettel Freddie Mercury (1946-1991) emléke előtt. Fordította: Tótisz András, 1992, Budapest, Corvina kiadó, jó állapotban, rengeteg képpel, 23x29 cm
Euripides I. Deutsch in den Versmaßen der Urschrift von J. J. C. Donner. Zweite verbesserte Auflage. Leipzig-Heidelberg, 1859, C. F. Winter'sche Verlagshandlung. Euripidész drámái németül [Hippolitosz, Hekabé, Heléna, Főníciai nők, Médeia, Oresztész], dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben / Euripides' dramas in German, linen binding
Kisfaludi Kisfaludy Károly Minden Munkái IV. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. [Vígjátékok, zsengék és töredékek] Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotú
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Dr. Baktay Ervin ajánlásával. 10 ábra. Bp., 1939, Palladis. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, viseltes állapotú
Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal / Linen binding, illustrated