https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 37
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
729914
12693
192
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Lugano útikönyv térkép melléklettel / Tourist guide with map 126p. 729912
12694
192
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
1930 3 db útikalauz a svájci Alpokból francia térképmelléklettel 725470
12695
192
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos. Bp., Athenaeum. Laza egészvászon kötésben 726886
12696
192
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Burma rejtőzködő világa, útikönyvek, új állapotban 726876
12697
192
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Angkor elsüllyedt világa, útikönyv, új állapotban 726916
12698
192
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Szombathely régi képes levelezőlapokon. Bp., 1994, Postcard Bt. Kartonált 714026
12699
192
0
2800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 2. kiadás
Das Lot is nicht erreichbar
633362
12700
192
0
1600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
P.T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: 46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
Das Lot is nicht erreichbar
534688
12701
192
0
2400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel
Das Lot is nicht erreichbar
515716
12702
192
0
3600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
Das Lot is nicht erreichbar
534685
12703
192
0
2600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság: Felfedezők Lexikona. Szerk.: dr. Kéz Andor. Bp., Franklin 515718
12704
192
0
1800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse