https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lugano útikönyv térkép melléklettel / Tourist guide with map 126p.
1
12693.

Lugano útikönyv térkép melléklettel / Tourist guide with map 126p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1930 3 db útikalauz a svájci Alpokból francia térképmelléklettel
1
12694.

1930 3 db útikalauz a svájci Alpokból francia térképmelléklettel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos. Bp., Athenaeum. Laza egészvászon kötésben
1
12695.

Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos. Bp., Athenaeum. Laza egészvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Burma rejtőzködő világa, útikönyvek, új állapotban
1
12696.

Burma rejtőzködő világa, útikönyvek, új állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Angkor elsüllyedt világa, útikönyv, új állapotban
1
12697.

Angkor elsüllyedt világa, útikönyv, új állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Szombathely régi képes levelezőlapokon. Bp., 1994, Postcard Bt. Kartonált
1
12698.

Szombathely régi képes levelezőlapokon. Bp., 1994, Postcard Bt. Kartonált

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 2. kiadás
1
12699.

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 2. kiadás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P.T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára:  46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
1
12700.

P.T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: 46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel
1
12701.

Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
1
12702.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság: Felfedezők Lexikona. Szerk.: dr. Kéz Andor. Bp., Franklin
1
12703.

Magyar Földrajzi Társaság: Felfedezők Lexikona. Szerk.: dr. Kéz Andor. Bp., Franklin

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
1
12704.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse