Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 35

Fueter, Eduard: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Ford. Havas József. (Műveltség) Bp., 1935, Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
12568.

Rufpreis:
1 200 HUF

12569.

Rufpreis:
3 000 HUF

Toronyosi Joanne (János): Introductio historica, et theoretico-practica ad computum ecclesiasticum... Vacii, 1819, Typis Antonii Gottlíb. Korabeli papírkötésben, az előzéklapon és címlapon tulajdonosi bejegyzések (kötés kissé kopottas) /  Contemporary paper binding, on spine somewhat worn
12570.

Toronyosi Joanne (János): Introductio historica, et theoretico-practica ad computum ecclesiasticum... Vacii, 1819, Typis Antonii Gottlíb. Korabeli papírkötésben, az előzéklapon és címlapon tulajdonosi bejegyzések (kötés kissé kopottas) /
Contemporary paper binding, on spine somewhat worn

Rufpreis:
10 000 HUF

Pezenhoffer Antal: VI Sándor meg Luther. Budapest 1937. Az író saját kiadás.
12571.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1912. évi törvények pótlásokkal. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű félbőr kötésben
12572.

Rufpreis:
2 000 HUF

12573.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gyarmati Béla: Dániel. A próféta-államférfi. H.n., é.n., Advent. Tűzve, kiadói, festett papírkötésben (a kötés belül félig levált)
12574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolnai Világtörténelem 20 kötetben komplett sorozat. Jó állapotban, festett, aranyozott vászonkötésben, illusztrált, néhol kissé kopott, néhány könyv gerince sérült
12575.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Dr. Schack Béla: Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. Budapest 1930. Révai Irodalmi Intézet Kiadása. Négy kötet teljes.
12576.

Rufpreis:
6 000 HUF

12577.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Magyar törvények Grill féle kiadása 10 kötet vegyes minőségben Bp., 1929, Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, vegyes állapotban
12578.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Elias Wideman: Hírneves magyarok arcképcsarnoka. Wien 1652. Reprint kiadás. Magyar Helikon.
12579.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF