Toronyosi Joanne (János): Introductio historica, et theoretico-practica ad computum ecclesiasticum... Vacii, 1819, Typis Antonii Gottlíb. Korabeli papírkötésben, az előzéklapon és címlapon tulajdonosi bejegyzések (kötés kissé kopottas) / Contemporary paper binding, on spine somewhat worn
A magyar nemzet története VII. kötet. I. lipót és József kora Szerkesztette: Szilágyi Sándor. Bp., 1898. Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben.
Tolnai Világtörténelem 20 kötetben komplett sorozat. Jó állapotban, festett, aranyozott vászonkötésben, illusztrált, néhol kissé kopott, néhány könyv gerince sérült
Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szövegközti ábrákkal és részben színes táblákkal gazdagon illusztrált (a gerincen kis szakadások, egy-két melléklet sérült, a II. kötetben egy lap kijár, a gerinc belül javítva)