Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulója emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem (5.69g/0.835/27mm) T:PP
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Br emlékérem (42mm) díszdobozban (sérült) T:1
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása-Szent István halálának 950. évfordulója" nagyalakú Ag és Br emlékérem pár dísztokban! (155.1g/0.835/70mm) T:1
Csóka Zsuzsa (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst sorozata bársony dísztokban a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" piefort (310g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" piefort (310g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" piefort (310g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925). T:PP R! Hungary 1996. Commemorative medallions for the Hungarian Milcentenary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsa Csóka (3 x 310g/0.925 + 2 x 31g/0.925) C:PP R!