Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 176

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Budapest - Szent Jobb / Államalapító Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30803.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Bognár György (1944-) /ÁPV 1989. "MÉE Budapest - 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30804.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Pápa - 20 éves a Pápai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30805.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott emlékérem (65mm) T:PP
30806.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Pápai Csoport-100 éves a pápai Jókai Kör" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30807.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulója emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem (5.69g/0.835/27mm) T:PP
30808.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Br emlékérem (42mm) díszdobozban (sérült) T:1
30809.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása-Szent István halálának 950. évfordulója" nagyalakú Ag és Br emlékérem pár dísztokban! (155.1g/0.835/70mm) T:1
30810.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" fényes Br emlékérem (42,5mm) T:PP
30811.

Rufpreis:
800 HUF

Búza Barna (1910-2010): "Petőfi Sándor" + "Itt az idő most vagy soha" 2 db bronz plakett, dísztokban, képcsarnok címkével, d:9 cm (2×)
30812.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csikszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU
30813.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Csóka Zsuzsa (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst sorozata bársony dísztokban a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" piefort (310g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" piefort (310g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" piefort (310g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925). T:PP R! Hungary 1996. Commemorative medallions for the Hungarian Milcentenary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsa Csóka (3 x 310g/0.925 + 2 x 31g/0.925) C:PP R!
30814.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst sorozata bársony dísztokban a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" piefort (310g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" piefort (310g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" piefort (310g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925). T:PP R!
Hungary 1996. Commemorative medallions for the Hungarian Milcentenary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsa Csóka (3 x 310g/0.925 + 2 x 31g/0.925) C:PP R!

Rufpreis:
270 000 HUF
731,71
843,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF