Foto Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
706976
12078
189
Photo
Cca 1970 Gebhardt György (1910 - 1993) fotóművész: Táncpróbán. Vintage kópia, hátul aláírva, 30x40 cm
706958
12079
189
Photo
1963 Krisch Bél: Balaton 1. Vintage fotó, pecséttel jelzett, Kanadában és Karcagon kiállítva, 30x40 cm 706940
12080
189
Photo
CCa 1970 Dr. Lajos Sándor: Izopiknikus metanida. Fotogram, vintage kópia, sarkán hajtott, 30x40 cm 706987
12081
189
Photo
Cca 1960 Medgyesi László: Patkoló kovács. Több hazai kiállításon szerepeltetett mű, pecséttel jelezve, 30x40 cm 706912
12082
189
Photo
1970-80 Balásy Pál: Rajt előtt. Vintage alkotás, 40x30 cm 706985
12083
189
Photo
Cca 1950 Dezső Pál: Barack. Vintage kópia, 30x40 cm 706982
12084
189
Photo
Cca 1960 Dezső Pál: Akt. Több külföldi kiállításon szerepelt, jelezve, 30x40 cm 707012
12085
189
Photo
Cca 1960 Krisch Béla: Kendergyárban. Vintage fotó, pecséttel jelzett, kasírozott, több országban kiállítva, 30x40 cm 707003
12086
189
Photo
Cca 1950 Sztály János: Táncosnő. 30x40 cm 706995
12087
189
Photo
1948 Gisser Gyula (1901-1986): Gyorstalpalás. Kasírozott, 35x29 cm 707592
12088
189
Photo
1935 Geiszler László: Alumínium tojások. Vintage fotó, feliratozott, kiállításon szerepelt, kartonra ragasztva, 24x30 cm 707567
12089
189
Photo
Cca 1970 Zsigri Oszkár: Építkezés. Vintage fotó, pecséttel jelzett, 30x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF