Gläser

Zahl der Lose: 30

Régi vésett borospalack üvegdugóval / Vintage glass bottle with glass cork 33cm
11236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rózsaszín üveg kis kancsó, kézzel festett aranyozott mintákkal / Pink tiny jug with hand painted gold decorations
11237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, virágokkal díszített borosüveg dugóval/ Hand painted wine bottle with floral decorations, 30 cm
11238.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézzel festett, virágokkal díszített, aranyozott üvegváza / Hand painted glass vase with floral decorations, 30 cm
11239.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pisztoly formájú üvegedény /  Glass bottle in pistole shape, 26cm
11240.

Pisztoly formájú üvegedény /
Glass bottle in pistole shape, 26cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Irizáló szakítottüveg kosárka /  Hand made glass basket, 19x13cm
11241.

Irizáló szakítottüveg kosárka /
Hand made glass basket, 19x13cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Kis üvegtétel: csavart szárú, metszett üveg pálinkás pohár, 2db szuvenír vázácska (sérült), metszett, aranyozott kiöntő és egy pálinkás kancsó /  Little glass lot
11242.

Kis üvegtétel: csavart szárú, metszett üveg pálinkás pohár, 2db szuvenír vázácska (sérült), metszett, aranyozott kiöntő és egy pálinkás kancsó /
Little glass lot

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis üvegtétel kézzel festett népies pohárral és egy kézzel készített, aranyozott halfigurával (sérült) /  Little glass lot
11243.

Kis üvegtétel kézzel festett népies pohárral és egy kézzel készített, aranyozott halfigurával (sérült) /
Little glass lot

Rufpreis:
2 000 HUF

Ólomkristály tálca, formába öntött, hibátlan, h:34 cm
11244.

Rufpreis:
1 400 HUF

Irizáló szakítottüveg kosárka /  Hand made glass basket, 19cm
11245.

Hand made glass basket, 19cm

Rufpreis:
800 HUF

Andrea 6db-os komplett csehszlovák kristály pezsgőspohár készlet eredeti dobozában /  Czeckoslovakian crystal champagne flute set, complete
11246.

Andrea 6db-os komplett csehszlovák kristály pezsgőspohár készlet eredeti dobozában /
Czeckoslovakian crystal champagne flute set, complete

Rufpreis:
4 000 HUF

Kristály bonbonier, csiszolt, metszett, hámozott, hibátlan, m:17 cm, d:16 cm / Crystal candy dish
11247.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF