Flohmarkt

Zahl der Lose: 224

Wladislaus, csontkámea díszes, üvegezett, bronz keretben /  Wladislaus, bone cameo in frame, 12x9cm
11484.

Wladislaus, csontkámea díszes, üvegezett, bronz keretben /
Wladislaus, bone cameo in frame, 12x9cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Bársonyra erősített kámea bronz keretben /  Cameo in bronze frame, 11x8,5cm
11485.

Bársonyra erősített kámea bronz keretben /
Cameo in bronze frame, 11x8,5cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Muzulmán férfit ábrázoló faragott tajtékpipa, hozzá sérült szár
11486.

Rufpreis:
8 000 HUF

Eredeti bontatlan Samsonite utazó párna / Unopened Samsonite travel-pillow
11487.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett berndorfi Krupp ezüstözött keresztelő pohár és egy díszes szalvétagyűrű mindkettő "Irén" gravírozással / A.Krupp Berndorf silver plated baptism cup and metal napkin ring 8,5cm d: 6cm and d: 5,5cm
11488.

Jelzett berndorfi Krupp ezüstözött keresztelő pohár és egy díszes szalvétagyűrű mindkettő "Irén" gravírozással /
A.Krupp Berndorf silver plated baptism cup and metal napkin ring 8,5cm d: 6cm and d: 5,5cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Levél formájú réz hamutál 10x19cm
11489.

Rufpreis:
1 400 HUF

3db Névjegy vagy telefonkártya tartó
11490.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db IQ összerakós fa  játék: repülő és triceratops
11491.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faragott fadobozka /  Little wooden box, 12x8x4cm
11492.

Faragott fadobozka /
Little wooden box, 12x8x4cm

Rufpreis:
800 HUF

Fekete irattartó tollal, újszerű állapotban
11493.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vadonatúj Sokol rádió eredeti dobozában, minden tartozékkal
11494.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Fém telefonregiszter + 2db toll
11495.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF