Drucksachen

Zahl der Lose: 157

1927 Dekoratív kézzel festett üdvözlőlap / hand-painted greeting card
12168.

Rufpreis:
800 HUF

1927 Miskovits Ferenc: A budapesti kálváriahegyi kápolna és Johann Fischer von Erlach, in Egyházközségi Tudósító, I. évf. 3. sz., folyóirattöredék a teljes cikkel
12169.

Rufpreis:
800 HUF

1928 A Pesti Napló képes mellékletének összegyűjtött számai 1928 végétől 1929 közepéig. Félvászon kötésben
12170.

Rufpreis:
3 000 HUF

1928 A MŰGYŰJTŐ művészeti, műkereskedelmi havi folyóirat 1-7.szám 6db
12171.

Rufpreis:
2 000 HUF

1928 Magyar Szállodás és Vendéglős Ballai Károly szerkesztésében. Komplett évfolyam. Félvászon kötésben
12172.

Rufpreis:
4 000 HUF

1929-1930 Csillag értesítő (A Csillag Nemzetközi Értesítője), teozófiai folyóirat, 9 szám
12173.

Rufpreis:
2 000 HUF

1929-1944 10db különféle női magazin (Párisi Divat, Magyar Nők Lapja, etc.)
12174.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1930 Itália 100 városa sorozat 27 száma, benne Pola, Fiume és Zadar is. 3 kivételével nagyon jó állapotban / Le Cento Citta D`Italia Illustrate 27 city tourist gudies with pictures. Expept for three issues, all in very good condition
12175.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1930 Tőzsdepapírok zsbekönyve 27p.
12176.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1930 Vágyainknak albuma: Tündérvásár Nagymagyarországért 2 db album kompletten, összesen 312 gyűjtő-képpel /  cca 1930 Collecting pictures depicting the Historical Hungary. Two booklets with 312 pictures
12177.

cca 1930 Vágyainknak albuma: Tündérvásár Nagymagyarországért 2 db album kompletten, összesen 312 gyűjtő-képpel /
cca 1930 Collecting pictures depicting the Historical Hungary. Two booklets with 312 pictures

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

8db japán folyóirat, nyomtatvány az 1930-as 40-es évekből
12178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis Japán nyomtatvány tétel: 1931-1932 2db japán művészkép, 1936, japán zsebnaptár, cca 1930-1940 3db japán levélpapír / Japanese prints
12179.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF