https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 157

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /  Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
1
12132.

Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /
Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Litho csipke szentkép, foltos
1
12133.

Litho csipke szentkép, foltos

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Emlékkönyv virágmintás litho borítóval, hiányzó lapok
1
12134.

Emlékkönyv virágmintás litho borítóval, hiányzó lapok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gőzgépek és lokomotívok 2 db régi fali tabló kivágásokkal
1
12135.

Gőzgépek és lokomotívok 2 db régi fali tabló kivágásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Építészet Európában: Különleges saját készítésű kép-gyűjtemény a XX. sz elejéről korabeli és régebbi könyvekből kivágott és kartonlapokra felragasztott képekkel. Körülbelül 90 darab nagyrészt A/3-as kartonokon. Közöttük néhány acél és linómetszet. Érdemes megnézni! / Architecture in Europe: Private collection of pictures of buildings. Nearly 90 pieces glued on cartboard  among them some etchings
1
12136.

Építészet Európában: Különleges saját készítésű kép-gyűjtemény a XX. sz elejéről korabeli és régebbi könyvekből kivágott és kartonlapokra felragasztott képekkel. Körülbelül 90 darab nagyrészt A/3-as kartonokon. Közöttük néhány acél és linómetszet. Érdemes megnézni! /
Architecture in Europe: Private collection of pictures of buildings. Nearly 90 pieces glued on cartboard among them some etchings

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Gustave Doré (1832-1883) egy Hamupipőke-illusztrációjának nyomat reprodukciója /  Cinderella, reproduction, print, 37x27cm
1
12137.

cca 1900 Gustave Doré (1832-1883) egy Hamupipőke-illusztrációjának nyomat reprodukciója /
Cinderella, reproduction, print, 37x27cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Humoros erotikus tagsági kártya /  cca 1900 Erotic card
1
12138.

cca 1900 Humoros erotikus tagsági kártya /
cca 1900 Erotic card

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1940 Cipősdoboznyi nyomtatvány és okmány hagyaték tétel, sok reklámmal, számlákkal, ,biztosítási anyagokkal
1
12139.

cca 1900-1940 Cipősdoboznyi nyomtatvány és okmány hagyaték tétel, sok reklámmal, számlákkal, ,biztosítási anyagokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3db csipke szentkép, sérült
1
12140.

3db csipke szentkép, sérült

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2db csipke szentkép, metszet
1
12141.

2db csipke szentkép, metszet

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1903/1913 A Budapesti Szemle két teljes cikke: Alexander Bernát, Taine; Nagy József, Taine milieu-elmélete. CXIV./CLVI. köt.
1
12142.

1903/1913 A Budapesti Szemle két teljes cikke: Alexander Bernát, Taine; Nagy József, Taine milieu-elmélete. CXIV./CLVI. köt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1906 A Magyar Jelzálog-Hitelbank 1894.évi 70.000.000 Korona Névértékű Nyeremény Kötvény, Budapest
1
12143.

1906 A Magyar Jelzálog-Hitelbank 1894.évi 70.000.000 Korona Névértékű Nyeremény Kötvény, Budapest

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse