Bücher: Religion

Zahl der Lose: 30

12403.

Rufpreis:
8 000 HUF

12404.

Rufpreis:
10 000 HUF

12405.

Rufpreis:
4 000 HUF

12406.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vierzehn sonntägliche Reden; von dem Verfasser der Predigten für das Landvolk, so gut als sie die Bauern verstehen. Augsburg, 1789, Nicolaus Doll. Korabeli, aranyozott gerincű, félbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon vignettával /  Gold plated half-leather binding, vignette on title page
12407.

Vierzehn sonntägliche Reden; von dem Verfasser der Predigten für das Landvolk, so gut als sie die Bauern verstehen. Augsburg, 1789, Nicolaus Doll. Korabeli, aranyozott gerincű, félbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon vignettával /
Gold plated half-leather binding, vignette on title page

Rufpreis:
1 600 HUF

Mezey János: Szűz Mária dícsérete azaz énekes és imádságos könyv a búcsújáró ker. kath. hívek számára. Kalocsa, 1865 Malatin és Holmeyer. 240p. Megviselt félbőr kötésben
12408.

Rufpreis:
2 000 HUF

12409.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Campegii Vitringa Observationum sacrarum ...: in quo de rebus varii argumenti, & utilissimae investigationis, criticae ac theologice, disseritur, sacrorum imprimis librorum loca multa obscuriora nova vel clariore luce perfunduntur. Ex officna Wibii Bleck, 1711. 860p. + index. Fűzve, kötés nélkül / without binding
12410.

Campegii Vitringa Observationum sacrarum ...:
in quo de rebus varii argumenti, & utilissimae investigationis, criticae ac theologice, disseritur, sacrorum imprimis librorum loca multa obscuriora nova vel clariore luce perfunduntur. Ex officna Wibii Bleck, 1711. 860p. + index. Fűzve, kötés nélkül / without binding

Rufpreis:
12 000 HUF

Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Regensburg, 1896. Félbőr kötésben újrakötve (néhány lap ragasztott, de általában jó állapotban) /  Missale, rebound, with nice illustrations. Some pages are glued
12411.

Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Regensburg, 1896. Félbőr kötésben újrakötve (néhány lap ragasztott, de általában jó állapotban) /
Missale, rebound, with nice illustrations. Some pages are glued

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12412.

Rufpreis:
3 000 HUF

Laset uns beten! Gebetbuch für katolische Christen, 14. Auflage, Scharding/inn 1940, Verlag J. Steinberner. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel / Linen binding
12413.

Rufpreis:
800 HUF

Eszterle József Péter: Mikor jöttek a ferencesek Magyarországba és hol épült első kolostoruk. Esztergom, Buzárovits Gusztáv 48p.
12414.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF