Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
604378
12365
188
Books: Architecture, Art
Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve I. A középiskolák III-IV. osztálya számára. 123 képpel. Bp., 1933, Szent István-Társulat
698470
12366
188
Books: Architecture, Art
Az Országház. Budapest, é.n., Kossuth Nyomda. Kartonált, gazdagon illusztrált
595313
12367
188
Books: Architecture, Art
Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória. Igényes dekoratív album. új állapotban 256p. 677346
12368
188
Books: Architecture, Art
Páll Lajos 70 éves. "Ti óvtatok meg, társak, elégiák". Beszélgetőtárs: Kozma Huba. A verseket válogatta: Gálfalvi György. Kiskunmajsa - Csíkszereda, 2008, Csantavér Kiadó - Pallas-Akadémia Könyvkiadó
497093
12369
188
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
497090
12370
188
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: A középkor és a renaissance művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
497087
12371
188
Books: Architecture, Art
434351
12372
188
Books: Architecture, Art
1918 Innen-Dekoration belsőépítészeti folyóirat német nyelven, viseltes állapotban
702789
12373
188
Books: Architecture, Art
Horgolókönyv Bp., 1961 Miverva 135p.
702036
12374
188
Books: Architecture, Art
Domanovszky Gábor: A kerámiaművészet kezdetei. Dvorszky Hedvig: Design. A forma művészete. 603954
12375
188
Books: Architecture, Art
Faragó József - Nagy Jenő - Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrált
522853
12376
188
2200
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei Budapest, 1927. Kir. Magy. Egyetemi ny. Fűzve, eredeti, aranyozott feliratú, képes borítóban, vászongerinccel, szalagbefűzéssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF