Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 41

Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve I. A középiskolák III-IV. osztálya számára. 123 képpel. Bp., 1933, Szent István-Társulat
12365.

Rufpreis:
800 HUF

Az Országház. Budapest, é.n., Kossuth Nyomda. Kartonált, gazdagon illusztrált
12366.

Rufpreis:
800 HUF

Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória. Igényes dekoratív album. új állapotban 256p.
12367.

Rufpreis:
3 000 HUF

Páll Lajos 70 éves. "Ti óvtatok meg, társak, elégiák". Beszélgetőtárs: Kozma Huba. A verseket válogatta: Gálfalvi György. Kiskunmajsa - Csíkszereda, 2008, Csantavér Kiadó - Pallas-Akadémia Könyvkiadó
12368.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
12369.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hekler Antal: A középkor és a renaissance művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
12370.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12371.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1918 Innen-Dekoration belsőépítészeti folyóirat német nyelven, viseltes állapotban
12372.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horgolókönyv Bp., 1961 Miverva 135p.
12373.

Rufpreis:
1 000 HUF

Domanovszky Gábor: A kerámiaművészet kezdetei. Dvorszky Hedvig: Design. A forma művészete.
12374.

Domanovszky Gábor: A kerámiaművészet kezdetei.
Dvorszky Hedvig: Design. A forma művészete.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faragó József - Nagy Jenő - Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrált
12375.

Rufpreis:
1 000 HUF

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei Budapest, 1927. Kir. Magy. Egyetemi ny. Fűzve, eredeti, aranyozott feliratú, képes borítóban, vászongerinccel, szalagbefűzéssel.
12376.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF