Militaria

Zahl der Lose: 93

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" fémjelzett aranyozott, zománcozott kitüntetés, a zománcozott hátlap hiányzik T:2- Hungary 1916. "Cross for Military Merit, III class, with war decoration, on war ribbon" hallmarked gold plated, enamelled Ag decoration, the enamelled reverse is missing C:VF
31215.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" fémjelzett aranyozott, zománcozott kitüntetés, a zománcozott hátlap hiányzik T:2-
Hungary 1916. "Cross for Military Merit, III class, with war decoration, on war ribbon" hallmarked gold plated, enamelled Ag decoration, the enamelled reverse is missing C:VF

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal szign.:KAUTSCH T:2 Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration with ribbon sign.:KAUTSCH C:XF
31216.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal szign.:KAUTSCH T:2
Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration with ribbon sign.:KAUTSCH C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.:KAUTSCH T:2 Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration without ribbon sign.:KAUTSCH C:XF
31217.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.:KAUTSCH T:2
Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration without ribbon sign.:KAUTSCH C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration with ribbon C:XF
31218.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2
Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration with ribbon C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
20

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 2nd class" war metal decoration with ribbon C:XF
31219.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2
Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 2nd class" war metal decoration with ribbon C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

31220.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" sárgaréz kitüntetés mellszalaggal szign.:KAUTSCH T:2 Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" Cu decoration with ribbon sign.:KAUTSCH C:XF
31221.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" sárgaréz kitüntetés mellszalaggal szign.:KAUTSCH T:2
Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" Cu decoration with ribbon sign.:KAUTSCH C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem" hadifém kitüntetés piros mellszalagon T:2- Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit" war metal decoration with red ribbon C:VF
31222.

1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem" hadifém kitüntetés piros mellszalagon T:2-
Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit" war metal decoration with red ribbon C:VF

Rufpreis:
1 000 HUF

1918. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal,sisakkal "Pro Deo et Patria" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, "BRONZ" jelzéssel T:2 Hungary 1918. Commemorative Medal for World War I for combatants, tombac medal on wartime ribbon, with "BRONZ" hallmark C:XF
31223.

1918. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal,sisakkal "Pro Deo et Patria" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, "BRONZ" jelzéssel T:2
Hungary 1918. Commemorative Medal for World War I for combatants, tombac medal on wartime ribbon, with "BRONZ" hallmark C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, with ribbon C:XF
31224.

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2
Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, with ribbon C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF

31225.

Rufpreis:
2 000 HUF

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 k. Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, with ribbon C:XF scratched
31226.

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 k.
Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, with ribbon C:XF scratched

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF