Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 29

Neuer praktischer Führer für Genua... Genua 1908, Peloso 88p. with map
12262.

Rufpreis:
800 HUF

12263.

Rufpreis:
3 000 HUF

12264.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jurij Szemjonov: Szibéria meghódítása, 26 képpel és 2 térképpel. Athenaeum, egészvászon kötésben
12265.

Rufpreis:
800 HUF

Emil Ludwig: A Nílus Egyiptomban. Bp., én. Athenaeum. Egészvászon kötésben
12266.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) / Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)
12267.

Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) /
Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)

Rufpreis:
1 200 HUF

Die bayerischen Königsschlösser: Neuschwanstein. Herrenchiemsee. Linderhof. [München, 1895-1897, Albert] Három fényképes leporelló egybekötve, korabeli, díszes egészvászon kötésben, szép állapotban
12268.

Rufpreis:
4 000 HUF

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben (néhány lap kijár)
12269.

Rufpreis:
8 000 HUF

12270.

In damaged paper binding

Rufpreis:
6 000 HUF

12271.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12272.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rexa Dezső: Margitsziget Bp. 1940. Officina. 110p. Számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
12273.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF