Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) / Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)
Die bayerischen Königsschlösser: Neuschwanstein. Herrenchiemsee. Linderhof. [München, 1895-1897, Albert] Három fényképes leporelló egybekötve, korabeli, díszes egészvászon kötésben, szép állapotban
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerző ötvenéves írói jubileumára. Bp., Pesti könyvnyomda 1921. Félvászon kötésben (egy lap kijár egyébként szép állapotban)
Galgóczy Károly: Pest, Pilis és Solt törvényesen egyesült megye monographiája. Történelmi, föld -s természetrajzi, közhatósági, társadalmi, nemzetgazdasági, régi és ujkori leírás. I. köt. Bp. 1876-1877. Weiszmann. 240p. (Belső címlap nélkül, előszó lapja kitépve, de megvan, a többi rész jó állapotban) Félvászon kötésben