Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
678409
30596
185
Hungarian commemorative medals
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "76. Küldött Közgyűlés Mosonmagyaróvár OMBKE" Br plakett + Zsigmondy Vilmos minikönyv a kettő együtt dísztokban T:1 590570
30597
185
700
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Budapest - Szent Jobb / Államalapító Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T:1
675631
30598
185
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "1956-1989 Magyar Köztársaság Emlékérem" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP 590662
30599
185
700
Numismatik
Bognár György (1944-) /ÁPV 1989. "MÉE Budapest - 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" Br emlékérem (42,5mm) T:1
580438
30600
185
700
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Pápa - 20 éves a Pápai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) T:1
675637
30601
185
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP 675639
30602
185
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott emlékérem (42,5m) T:PP 674662
30603
185
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott piefort emlékérem (65mm) T:PP
580388
30604
185
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Pápai Csoport-100 éves a pápai Jókai Kör" Br emlékérem (42,5mm) T:1
675687
30605
185
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:BU 675822
30606
185
Numismatik
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Br emlékérem (42mm) díszdobozban (sérült) T:1
656057
30607
185
38000
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása-Szent István halálának 950. évfordulója" nagyalakú Ag és Br emlékérem pár dísztokban! (155.1g/0.835/70mm) T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF