Flohmarkt

Zahl der Lose: 353

Régi öntöttvas mozsár törővel, rajta félig lekopott felirat, az egyik füle hiányzik /  Old iron mortar, 10/19cm, d: 9cm
11596.

Régi öntöttvas mozsár törővel, rajta félig lekopott felirat, az egyik füle hiányzik /
Old iron mortar, 10/19cm, d: 9cm

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1970 Reichert Wien Nr. 215 327 mikroszkóp eredeti dobozában, mikroszkóplámpával (tárgylemezkapocs és tükör hiányzik, rubinlámpa üvege törött, részben idegen alkatrészekkel) /  Microscope in original box with microscope lamp (stage clips and mirror missing, part of it is not Reichert), 40x23x23cm
11597.

cca 1970 Reichert Wien Nr. 215 327 mikroszkóp eredeti dobozában, mikroszkóplámpával (tárgylemezkapocs és tükör hiányzik, rubinlámpa üvege törött, részben idegen alkatrészekkel) /
Microscope in original box with microscope lamp (stage clips and mirror missing, part of it is not Reichert), 40x23x23cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Cca 1930 Marklin mozdony és vagonok, felhúzókulcs hiányzik, két vagon hiányos, jelzettek, jó állapotban, nullás méretűek, összesen: 10 db
11598.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
11

Dobókockát formázó fa asztali lámpa, m:20 cm
11599.

Rufpreis:
800 HUF

Rogers alpakka áttört kör alakú tálca, gazdagon díszített, jelzett, d: 38 cm /Rogers tray
11600.

Rufpreis:
3 000 HUF

Brendorf alpakka ovális tálca, jelzett, 43×33 cm /Brendorf tray
11601.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fuji Finepix S600 5 Mp digitális fényképezőgép, kiegészítők nélkül, lemerült állapotban, eredeti tokjában kis szakadással
11602.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1970 Retró műanyag váza /  Retro plastic vase, 26,5cm
11603.

cca 1970 Retró műanyag váza /
Retro plastic vase, 26,5cm

Rufpreis:
800 HUF

Trencsén címeres városképes fém plakett fa háttérrel, 13,5x16cm
11604.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1930 Styria Kaffeemühle jelzett fa és fém kávédaráló (kis sérüléssel) /  Styria Kaffeemühle coffee grinder from wood and metal (with minor fault), 17x14x14cm
11605.

cca 1930 Styria Kaffeemühle jelzett fa és fém kávédaráló (kis sérüléssel) /
Styria Kaffeemühle coffee grinder from wood and metal (with minor fault), 17x14x14cm

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1930 Leinbrock-Werke jelzett fa és fém kávédaráló (talpán kis hibával) /  Leinbrock-Werke coffee grinder from wood and metal (minor fault), 20x12x12cm
11606.

cca 1930 Leinbrock-Werke jelzett fa és fém kávédaráló (talpán kis hibával) /
Leinbrock-Werke coffee grinder from wood and metal (minor fault), 20x12x12cm

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vegyes porcelán és üveg tétel, halacska sérült, összesen: 6 db
11607.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF