Flohmarkt Zahl der Lose: 353
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
597606
11596
185
Flea Market
Régi öntöttvas mozsár törővel, rajta félig lekopott felirat, az egyik füle hiányzik / Old iron mortar, 10/19cm, d: 9cm
622668
11597
185
Flea Market
cca 1970 Reichert Wien Nr. 215 327 mikroszkóp eredeti dobozában, mikroszkóplámpával (tárgylemezkapocs és tükör hiányzik, rubinlámpa üvege törött, részben idegen alkatrészekkel) / Microscope in original box with microscope lamp (stage clips and mirror missing, part of it is not Reichert), 40x23x23cm 672029
11598
185
50000
Flea Market
Cca 1930 Marklin mozdony és vagonok, felhúzókulcs hiányzik, két vagon hiányos, jelzettek, jó állapotban, nullás méretűek, összesen: 10 db 675437
11599
185
Flea Market
Dobókockát formázó fa asztali lámpa, m:20 cm
674551
11600
185
Flea Market
Rogers alpakka áttört kör alakú tálca, gazdagon díszített, jelzett, d: 38 cm /Rogers tray
674546
11601
185
Flea Market
Brendorf alpakka ovális tálca, jelzett, 43×33 cm /Brendorf tray
674600
11602
185
Flea Market
Fuji Finepix S600 5 Mp digitális fényképezőgép, kiegészítők nélkül, lemerült állapotban, eredeti tokjában kis szakadással 673632
11603
185
Flea Market
cca 1970 Retró műanyag váza / Retro plastic vase, 26,5cm
673634
11604
185
Flea Market
Trencsén címeres városképes fém plakett fa háttérrel, 13,5x16cm
673614
11605
185
2200
Flea Market
cca 1930 Styria Kaffeemühle jelzett fa és fém kávédaráló (kis sérüléssel) / Styria Kaffeemühle coffee grinder from wood and metal (with minor fault), 17x14x14cm 673613
11606
185
2200
Flea Market
cca 1930 Leinbrock-Werke jelzett fa és fém kávédaráló (talpán kis hibával) / Leinbrock-Werke coffee grinder from wood and metal (minor fault), 20x12x12cm 637100
11607
185
Flea Market
Vegyes porcelán és üveg tétel, halacska sérült, összesen: 6 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF