Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 26

12532.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sárkány-Kócsag: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági
12533.

Rufpreis:
1 000 HUF

12534.

Rufpreis:
3 000 HUF

A műveltség könyvtára - A technika vívmányai I.  sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
12535.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Alfred Brehm: Az állatok világa 9. Madarak II. Veréb-szerű madarak - Szalakóta-szerű madarak - Kakuk-szerű madarak - Líle-szerű madarak. Szerk. dr. Schenk Jakab. 53 színes és fekete műmellékleten 61 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
12536.

Rufpreis:
2 000 HUF

12537.

Rufpreis:
2 000 HUF

12538.

Rufpreis:
2 000 HUF

12539.

Rufpreis:
5 000 HUF

12540.

Rufpreis:
800 HUF

Hans Frey Az akvarista kislexikona. Bp., 1970 Gondolat
12541.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben
12542.

Rufpreis:
800 HUF

4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
12543.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF