Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
675561
12745
185
Dáné Tibor: Száz szerelmes szonett. Gy. Szabó Béla fametszeteivel. Kolozsvár 1984. Dacia Könyvkiadó.
659500
12746
185
Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett)
637181
12747
185
Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp., 1884, Dobrowsky és Franke. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban (a kötés kissé meglazult)
635725
12748
185
Báró Eötvös József: Elbeszélések, Bp., 1902. Révai. Festett, aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
656329
12749
185
Mary & Charles Lamb: Shakespeare mesék. Budapest 2006. Arión Kiadó. Herpai Zoltán illusztrálta és dedikálta! 647093
12750
185
Két darab asztrológiával foglalkozó könyv: Az önismeret és párkapcsolat a horoszkópban. Asztrológiai etűdök.
629411
12751
185
Birth of an exchange 1864-1990. Angol nyelvű könyv a BÉT születéséről. Bontatlan csomagolásban / Unopened packing
655976
12752
185
1913 Kis Larousse lexikon 6200 metszettel, fényképekkel és térképpel, Illusztrált egészvászon kötésben kis zskadással / Petit Larousse Illustré 1665 p.
514529
12753
185
30000
590670
12754
185
569069
12755
185
Kommunista könyv tétel: Marx, Lenin, Sztálin, Szikra kiadótól
529632
12756
185
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I.- II. kötet. Bp., 1927. Országos Testnevelési Tanács. Egészvászon kötésben. 1. kötet gerince hibás, 2. kötet kötés szétvált
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF