Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 94

Dáné Tibor: Száz szerelmes szonett. Gy. Szabó Béla fametszeteivel. Kolozsvár 1984. Dacia Könyvkiadó.
12745.

Rufpreis:
800 HUF

Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett)
12746.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp., 1884, Dobrowsky és Franke. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban (a kötés kissé meglazult)
12747.

Rufpreis:
3 000 HUF

Báró Eötvös József: Elbeszélések, Bp., 1902. Révai. Festett, aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
12748.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mary & Charles Lamb: Shakespeare mesék. Budapest 2006. Arión Kiadó. Herpai Zoltán illusztrálta és dedikálta!
12749.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Két darab asztrológiával foglalkozó könyv: Az önismeret és párkapcsolat a horoszkópban. Asztrológiai etűdök.
12750.

Rufpreis:
1 000 HUF

Birth of an exchange 1864-1990. Angol nyelvű könyv a BÉT születéséről. Bontatlan csomagolásban / Unopened packing
12751.

Rufpreis:
1 000 HUF

1913 Kis Larousse lexikon 6200 metszettel, fényképekkel és térképpel, Illusztrált egészvászon kötésben kis zskadással / Petit Larousse Illustré 1665 p.
12752.

Rufpreis:
2 000 HUF

12753.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12754.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kommunista könyv tétel: Marx, Lenin, Sztálin, Szikra kiadótól
12755.

Rufpreis:
800 HUF

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I.- II. kötet. Bp., 1927. Országos Testnevelési Tanács. Egészvászon kötésben. 1. kötet gerince hibás, 2. kötet kötés szétvált
12756.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF