Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 26

12591.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rudolf trónörökös főherczeg: Tizenöt nap a Dunán. Budapest 1890. K.M. Természettudományi Társulat. (kissé laza egészvászon kötésben)
12592.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Téglás Gábor: A Ruska-Pojana keleti lejtőjén és az Erdélyi érchegység mészkőövében folytatott barlangkutatásaim adalékai. Kolozsvár 1897. Ajtai K. Albert. 10p. elvált borítók
12593.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hol pihenjünk? Magyarország üdülő, pihenő és kiránduló helyei. Bp., é.n. Forrás Nyomda. 238 p. + 16 tábla. Fűzve.
12594.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 55 melléktérkép. Bp., 1929 Győző Andor.
12595.

Rufpreis:
3 000 HUF

12596.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hippolyt Haas: Neapel, seine Umgebung und Sizilien. (Monographien zur Erdkunde) Mit 128 Abb., darunter 11 in Farben- und Doppeltondruck und 2 farbigen Karten. Bielefeld und Leipzig, 1927, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban /  Linen binding, good condition
12597.

Hippolyt Haas: Neapel, seine Umgebung und Sizilien. (Monographien zur Erdkunde) Mit 128 Abb., darunter 11 in Farben- und Doppeltondruck und 2 farbigen Karten. Bielefeld und Leipzig, 1927, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban /
Linen binding, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

H. Herp: Am Rhein. (Monographien zur Erdkunde 10) Mit 192 Abb., 4 farbigen Einschaltbildern und einer farbigen Karte. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban /  Linen binding, good condition
12598.

H. Herp: Am Rhein. (Monographien zur Erdkunde 10) Mit 192 Abb., 4 farbigen Einschaltbildern und einer farbigen Karte. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban /
Linen binding, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

12599.

Rufpreis:
1 800 HUF

12600.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12601.

Rufpreis:
800 HUF

12602.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF