Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
Téglás Gábor: A Ruska-Pojana keleti lejtőjén és az Erdélyi érchegység mészkőövében folytatott barlangkutatásaim adalékai. Kolozsvár 1897. Ajtai K. Albert. 10p. elvált borítók
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
Hippolyt Haas: Neapel, seine Umgebung und Sizilien. (Monographien zur Erdkunde) Mit 128 Abb., darunter 11 in Farben- und Doppeltondruck und 2 farbigen Karten. Bielefeld und Leipzig, 1927, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban / Linen binding, good condition
H. Herp: Am Rhein. (Monographien zur Erdkunde 10) Mit 192 Abb., 4 farbigen Einschaltbildern und einer farbigen Karte. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban / Linen binding, good condition
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás