https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 26
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
629423
12365
183
0
1200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Weiler István (szerk.): Magyar Touring könyv 1938. Magyar auto Touring kiadása. + Utazási tájékoztató 130+40p.
Das Lot is nicht erreichbar
629417
12366
183
0
1600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Thirring és Dr. Vigyázó János: Részletes magyar útikalauzok: Bakony. Budapest 1930. Térképpel. Új egészvászon kötésben 420p. 658586
12367
183
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok. Budapest 1997. Egyetem Nyomda. Szelényi Károly fotós dedikálásával.
Das Lot is nicht erreichbar
548026
12368
183
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Kodolányi János: Ormánság. Bp., én. Atheneaum 547705
12369
183
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Anno, Corvina 1983. Budapest régi fotókon. Gazdag és érdekes képanyag 534688
12370
183
0
2400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel
Das Lot is nicht erreichbar
515718
12371
183
0
2200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
Das Lot is nicht erreichbar
515622
12372
183
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
Das Lot is nicht erreichbar
534685
12373
183
0
2600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság: Felfedezők Lexikona. Szerk.: dr. Kéz Andor. Bp., Franklin
Das Lot is nicht erreichbar
515716
12374
183
0
4000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
Das Lot is nicht erreichbar
515713
12375
183
0
2200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Száz képpel és térképpel. II. kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotú
Das Lot is nicht erreichbar
643357
12376
183
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, gerincen kisebb sérülés
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse