Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 26

Weiler István (szerk.): Magyar Touring könyv 1938. Magyar auto Touring kiadása. + Utazási tájékoztató 130+40p.
12365.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thirring és Dr. Vigyázó János: Részletes magyar útikalauzok: Bakony. Budapest 1930. Térképpel. Új egészvászon kötésben 420p.
12366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok. Budapest 1997. Egyetem Nyomda. Szelényi Károly fotós dedikálásával.
12367.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kodolányi János: Ormánság. Bp., én. Atheneaum
12368.

Rufpreis:
800 HUF

Budapest Anno, Corvina 1983. Budapest régi fotókon. Gazdag és érdekes képanyag
12369.

Rufpreis:
2 000 HUF

12370.

Rufpreis:
2 400 HUF

12371.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12372.

Rufpreis:
3 000 HUF

12373.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12374.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Száz képpel és térképpel. II. kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotú
12375.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, gerincen kisebb sérülés
12376.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF