Werbungen

Zahl der Lose: 40

cca 1930 Will's litho cigarettakártya gyűjtemény: Tengerpart. Komplett gyűjtőalbum 60 képpel  /  cca 1920 Sea shore. Will's litho cigarette-card collection 60 pics. 20p.
11734.

cca 1930 Will's litho cigarettakártya gyűjtemény: Tengerpart. Komplett gyűjtőalbum 60 képpel /
cca 1920 Sea shore. Will's litho cigarette-card collection 60 pics. 20p.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930 Will's litho cigarettakártya gyűjtemény: VAdvirágok. Komplett gyűjtőalbum 60 képpel  /  cca 1920 Wild flowers. Will's litho cigarette-card collection 60 pics. 20p.
11735.

cca 1930 Will's litho cigarettakártya gyűjtemény: VAdvirágok. Komplett gyűjtőalbum 60 képpel /
cca 1920 Wild flowers. Will's litho cigarette-card collection 60 pics. 20p.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Will's litho cigarettakártya gyűjtemény lefűzhető berakólapokon. Komplett sorozatok, össz: 50 db /  cca 1920 Will's litho cigarette-cards 50 pieces with complete sets
11736.

cca 1920 Will's litho cigarettakártya gyűjtemény lefűzhető berakólapokon. Komplett sorozatok, össz: 50 db /
cca 1920 Will's litho cigarette-cards 50 pieces with complete sets

Rufpreis:
2 000 HUF

Tungsram központi épületének makettje, műanyag, m:13 cm, h:16 cm
11737.

Rufpreis:
3 000 HUF

50 darab söralátét néhány magyarral
11738.

Rufpreis:
1 400 HUF

Takarékossági nap kisplakát 17x24 cm
11739.

Rufpreis:
800 HUF

Totó kisplakát 17x24 cm
11740.

Totó kisplakát 17x24 cm

Rufpreis:
800 HUF

11741.

Rufpreis:
800 HUF

Cca 1930 Fenyves Áruház iskolaárjegyzéke
11742.

Rufpreis:
1 000 HUF

1849 és 1881 2 db kéményseprő nyugta, egyik díszes címeres
11743.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF

1905 Kismányai (MalaMana) Téglagyár Finomkerámiai részlegének cserépkályha szín és mintakatalógusa, egyes lapok szétválóban.
11744.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1879-cca1970 Szerencsejáték tétel, játékszelvények, reklámok, királyi államsorsjáték árvízkárosultak javára, stb.
11745.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF