Porzellan Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
536044
11123
173
28000
XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel / XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm 590700
11124
173
Wedgwood díszhamutál plasztikus figurákkal, jelzett, hibátlan, d:11 cm 566254
11125
173
523636
11126
173
XIX. sz Festett antik francia vázácska kis hibával / Antique hand-painted french vase 10 cm
557572
11127
173
557113
11128
173
592856
11129
173
Jelzett kínai porcelán dobozka tetővel / Chinese porcelain box, 10x8x8cm 593554
11130
173
Orosz népviseletű festett porcelán figura hibátlan állapotban / Chinaware figure, flawless condition, 25cm 588085
11131
173
Görög Olvmpia kávés csésze és alj összesen 6 db, kézzel festett aranyozással, egyik aljon lepattanás, jelzettek, matricás díszítéssel
538285
11132
173
6 személyes modern porcelán teáskészlet eredeti dobozában / Chinaware tea-set
560746
11133
173
Pincsi kutya mini porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 4×3 cm
567605
11134
173
Szomorú bohóc nagybőgővel, jelzés nélkül, hibátlan, m:21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF