Porzellan

Zahl der Lose: 57

11123.

XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Wedgwood díszhamutál plasztikus figurákkal, jelzett, hibátlan, d:11 cm
11124.

Rufpreis:
4 000 HUF

11125.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

XIX. sz Festett antik francia vázácska kis hibával / Antique hand-painted french vase 10 cm
11126.

Rufpreis:
8 000 HUF

11127.

Rufpreis:
5 000 HUF

11128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzett kínai porcelán dobozka tetővel /  Chinese porcelain box, 10x8x8cm
11129.

Jelzett kínai porcelán dobozka tetővel /
Chinese porcelain box, 10x8x8cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Orosz népviseletű festett porcelán figura hibátlan állapotban /  Chinaware figure, flawless condition, 25cm
11130.

Orosz népviseletű festett porcelán figura hibátlan állapotban /
Chinaware figure, flawless condition, 25cm

Rufpreis:
800 HUF

Görög Olvmpia kávés csésze és alj összesen 6 db, kézzel festett aranyozással, egyik aljon lepattanás, jelzettek, matricás díszítéssel
11131.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 személyes modern porcelán teáskészlet eredeti dobozában / Chinaware tea-set
11132.

6 személyes modern porcelán teáskészlet eredeti dobozában /
Chinaware tea-set

Rufpreis:
4 000 HUF

Pincsi kutya mini porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 4×3 cm
11133.

Rufpreis:
800 HUF

Szomorú bohóc nagybőgővel, jelzés nélkül, hibátlan, m:21 cm
11134.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF