Militaria

Zahl der Lose: 56

Magyar kir. Térképészeti Hivatal által kiadott hivatalos Hiszekegy plakát. Kőnyomat, 33x56 cm
11824.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1916 I. világháború brit hadsereg tisztjei. 60 gyűjtő-fényképet tartalmazó igényes berakóban / WW. I. British military officers 60 collecting cigarette pictures
11825.

Rufpreis:
4 000 HUF

II. világháború harctéri eseményei 185 db fotómásolat, nagyon sok magyar képpel, érdekes anyag / 185 photocopies with the events of WW. II. 20x12 cm
11826.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Liskó, Mezőlaborc katonai vászon térkép. / Lisko Medzilaborce military map on canvas 50x38.5 cm
11827.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Liskó, Mezőlaborc katonai vászon térkép. /
Lisko Medzilaborce military map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 800 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Diakovár és Vinkovce katonai vászon térkép. / Djakovo und Vinkovci map on canvas 50x38.5 cm
11828.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Diakovár és Vinkovce katonai vászon térkép. /
Djakovo und Vinkovci map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 200 HUF

11829.

Rufpreis:
8 000 HUF

Le Guardie del Corpo di S. Santitia. A vatikáni gárda katonáinak klf egyenruháját ábrázoló  12 képes leporello (gerinc sérült) / Leporello with 12 pictures of the papal guard (spine faulty)
11830.

Rufpreis:
800 HUF

Cca 1940 bajonett tok nélkül, h:36 cm
11831.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bajonett tokkal, Kalasnyikovhoz, h:34 cm
11832.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bajonett fém tokkal, számozott( No 3864), h:35 cm
11833.

Rufpreis:
10 000 HUF

1915 A Przemysl-ben kiadott Tábori újság száma
11834.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fritz Schönpflug: Der Kriegsrath, nagy méretű nyomat, új paszpartuban, 28×31 cm
11835.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF