Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, zománcozott, filigrán gyöngyös berakással, 5×6 cm, bruttó: 29 g (sérült a zománc és pár gyöngy kiesett)/ Silver bracelet with pearl, small cracked
cca 1900 Ezüst (Ag) képtartó medál előlapján festett zománcozott díszítéssel (a zománcon kis lepattogzás) / Silver locket with enamel decoration on front (with minor fault), d: 3cm, br: 6,9gr
cca 1900 Graziosa Chronometre különleges négyszögletű ezüst (Ag) zsebóra. A számlapján egy-két karcolásnyom, a belső fedőlapja hibás. Tisztításra szorul / Silver pocketwatch with special rectangular form. Needs cleaning, but works, some scratches on dial, movement lid needs repair, br: 71,5gr
cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul / Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr
1968 után Amerikai típusú ezüst (Ag) nyakkendőmedál a sienai Banca Monte dei Paschi jelképével, 925/1000 tisztaságjelzéssel / After 1968 Silver clasp for bolo ties with emblem of Banca Monte dei Paschi of Siena, 925/1000 fineness hallmark, 3cm, 10,3gr