Foto

Zahl der Lose: 58

1937 Magyarországi nemzetközi teniszbajnokságon részt vevők egy csoportja: dr. Szlávy Béla, Minder Frigyes, b. Madarassy Beck Mala, Lauber Dezső, Lord Dundonald, Forgács Gábor, és mások, 11,5x17,5cm
11676.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 8db keményhátú fotó, közte kadét portréja /  Vintage photos
11677.

cca 1900 8db keményhátú fotó, közte kadét portréja /
Vintage photos

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Erdély 4 db fotó 18x13 cm
11678.

Rufpreis:
2 000 HUF

60 db vegyes háború előtti fotó, benne katonai vasutas és egyéb / mixed photos with military
11679.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Zeppelin fotó
11680.

2 db Zeppelin fotó

Rufpreis:
800 HUF

1910 Az oberammergaui passiójátékok Anton Lang szereplésével. 30 darab fotót tartalmazó mappa (egy fotón foltok) / Passion-act of Oberammergau, featuring Anton Lang. Booklet with 30 photos (stain on one photo) 23x18 cm
11681.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1920 Souvenirs de l'Italie: Pompei. Giacomo Brogi, Florence-Naples. Leporelló festett, aranyozott vászonborítóban, szép állapotú /  Fanfold photo album
11682.

cca 1920 Souvenirs de l'Italie: Pompei. Giacomo Brogi, Florence-Naples. Leporelló festett, aranyozott vászonborítóban, szép állapotú /
Fanfold photo album

Rufpreis:
1 400 HUF

1914-1918 Huszárok a fronton, üvegnegatív-sorozat, egy-két darab sérült /  Hussars on the front, a set of glass negatives, some demaged
11683.

1914-1918 Huszárok a fronton, üvegnegatív-sorozat, egy-két darab sérült /
Hussars on the front, a set of glass negatives, some demaged

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 16db klf témájú üvegnegatív eredeti dobozában, közte katonai felvételek is (1db sérült) /  16 glass negatives with various themes in original box (one with fault)
11684.

cca 1930 16db klf témájú üvegnegatív eredeti dobozában, közte katonai felvételek is (1db sérült) /
16 glass negatives with various themes in original box (one with fault)

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1920 17db üvegnegatív hagyatékból főleg ipari mérnöki témákkal
11685.

Rufpreis:
1 000 HUF

20db vegyes régi fotó /  Vintage photos
11686.

20db vegyes régi fotó /
Vintage photos

Rufpreis:
1 000 HUF

20db vegyes régi fotó
11687.

20db vegyes régi fotó

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF