https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 103
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
579101
11918
171
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1936 Magyar vasút és közlekedés, vasúttal kapcsolatos füzetekkel, íratókkal, 487593
11919
171
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes fejléces számlák 4db 1939-1946 552655
11920
171
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Hamburg-Dél-Amerika hajózási társaság vászon hajójegyborító az 1930-as évekből 532088
11921
171
0
60000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. / Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
Das Lot is nicht erreichbar
539181
11922
171
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes háború előtti újság tétel, kb 100 db papírdobozban, vegyes minőségben 581252
11923
171
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1941 A Függetlenség c. újság évkönyve a visszacsatolt területek képeivel 160p. 511927
11924
171
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Meinl Gyula Rt. Háztartásgazdasági Tanácsadó: Étrend receptek február és augusztus hóra 2x 4p. 577173
11925
171
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Könyvet minden magyar kézbe. Magyar könyvszemle karácsonyi kiadványa 72p. 580562
11926
171
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1942. szept. 3. Der Stürmer: Deutsches Wochenblatt zum Kampfe um die Wahrheit. Német náci hetilap egy száma / Nazi German weekly newspaper 578863
11927
171
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1943 Nyílt levelezőlap a Weiss Manfréd gyár bélyegzőjével
Das Lot is nicht erreichbar
578492
11928
171
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Stephan Hajnal: Vergeichende Schriftproben zur Entwicklung und Verbreitung der Schrift im 12.-13. Jahrhundert. Budapest. 1943
Das Lot is nicht erreichbar
580456
11929
171
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1943 Mozi újság 3. évf. 42 szám
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse