https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 103

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1936 Magyar vasút és közlekedés, vasúttal kapcsolatos füzetekkel, íratókkal,
1
11918.

1936 Magyar vasút és közlekedés, vasúttal kapcsolatos füzetekkel, íratókkal,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes fejléces számlák 4db 1939-1946
1
11919.

Vegyes fejléces számlák 4db 1939-1946

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hamburg-Dél-Amerika hajózási társaság vászon hajójegyborító az 1930-as évekből
1
11920.

Hamburg-Dél-Amerika hajózási társaság vászon hajójegyborító az 1930-as évekből

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /  Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
1
11921.

Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /
Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes háború előtti újság tétel, kb 100 db papírdobozban, vegyes minőségben
1
11922.

Vegyes háború előtti újság tétel, kb 100 db papírdobozban, vegyes minőségben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1941 A Függetlenség c. újság évkönyve a visszacsatolt területek képeivel 160p.
1
11923.

1941 A Függetlenség c. újság évkönyve a visszacsatolt területek képeivel 160p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
11
 
1942 Meinl Gyula Rt. Háztartásgazdasági Tanácsadó: Étrend receptek február és augusztus hóra 2x 4p.
1
11924.

1942 Meinl Gyula Rt. Háztartásgazdasági Tanácsadó: Étrend receptek február és augusztus hóra 2x 4p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1942 Könyvet minden magyar kézbe. Magyar könyvszemle karácsonyi kiadványa 72p.
1
11925.

1942 Könyvet minden magyar kézbe. Magyar könyvszemle karácsonyi kiadványa 72p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1942. szept. 3. Der Stürmer: Deutsches Wochenblatt zum Kampfe um die Wahrheit. Német náci hetilap egy száma / Nazi German weekly newspaper
1
11926.

1942. szept. 3. Der Stürmer: Deutsches Wochenblatt zum Kampfe um die Wahrheit. Német náci hetilap egy száma /
Nazi German weekly newspaper

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1943 Nyílt levelezőlap a Weiss Manfréd gyár bélyegzőjével
1
11927.

1943 Nyílt levelezőlap a Weiss Manfréd gyár bélyegzőjével

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stephan Hajnal: Vergeichende Schriftproben zur Entwicklung und Verbreitung der Schrift im 12.-13. Jahrhundert. Budapest. 1943
1
11928.

Stephan Hajnal: Vergeichende Schriftproben zur Entwicklung und Verbreitung der Schrift im 12.-13. Jahrhundert. Budapest. 1943

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943 Mozi újság 3. évf. 42 szám
1
11929.

1943 Mozi újság 3. évf. 42 szám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse