Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban (az előzéklap hiányzik)
Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Szavójai Lajos Amádé - Az "Észak csillaga" I-II. kötete. Első kiadás! Az északi sarktengeren 1899-1900, Szerkesztette Lóczy Lajos, Bp., én. Lampel Kiadó, aranyozott vászonkötésben, 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel, jó állapotban.
Bernhard Paumgartner: Salzburg. Wien - Leipzig, 1935, Fiba-Verlag. 84 képpel és egy térképpel, kiadói egészvászon kötésben / Linen binding, with 84 photos and a map
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk. Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Rengeteg rajzzal és térképpel, viseltes félvászon kötésben. A térképmelléklet hiányzik