Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 25

Kapitány Kálmán: Merán és Arkó 1 vasúti térképpel, Tirol térképével. Bp., 1903. Lampel. 35p. Borító elvált
12061.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban (az előzéklap hiányzik)
12062.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12063.

Rufpreis:
2 400 HUF

12064.

Rufpreis:
800 HUF

Rexa Dezső: Margitsziget Bp. 1940. Officina. 110p. Számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
12065.

Rufpreis:
3 000 HUF

12066.

Rufpreis:
4 000 HUF

12067.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bernhard Paumgartner: Salzburg. Wien - Leipzig, 1935, Fiba-Verlag. 84 képpel és egy térképpel, kiadói egészvászon kötésben /  Linen binding, with 84 photos and a map
12068.

Bernhard Paumgartner: Salzburg. Wien - Leipzig, 1935, Fiba-Verlag. 84 képpel és egy térképpel, kiadói egészvászon kötésben /
Linen binding, with 84 photos and a map

Rufpreis:
1 000 HUF

Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk. Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Rengeteg rajzzal és térképpel, viseltes félvászon kötésben. A térképmelléklet hiányzik
12069.

Rufpreis:
1 200 HUF

12070.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a Föld körül. Hat térképpel és számos képpel. Bp., 1940, Szerző. Papírkötésben, védőborító nélkül
12071.

Rufpreis:
1 000 HUF

1985 Kazincbarcika és környéke c. helytörténeti kézirat, 38p
12072.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF