Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
509512
12190
170
Books: History
Abrozovicsné-Meszlényi Ilona: Washington élete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, p56. Szecessziós motívumokkal díszített, festett, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
501171
12191
170
Books: History
Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. 160p., számos szövegközti illusztrációval + 2 különálló hasonmás-melléklet Festett, aranyozott kaucsuktáblás kiadói félvászon díszkötésben. (egy-két lapon lévő apró szakadástól eltekintve jó állapotban) 551200
12192
170
Books: History
Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a gerincen kis sérülés)
561715
12193
170
Books: History
Papp-Váry Árpád: Magyarország története térképeken. Bp., 2005, Kossuth - Cartographia. Rengeteg színes illusztrációval, kissé kopottas védőborítóban
552379
12194
170
Books: History
Magyarország története I-II. A Magyar Tudományos Akadémia Történettudományi Intézetének kiadása. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
574242
12195
170
Books: History
Makkai János: A háború utáni Magyarország. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Viseltes kiadói papírkötésben 546593
12196
170
Books: History
Joseph C. Grew: Tokiói jelentés. Az USA japáni nagykövetének üzenete. Bp., 1945. Új idők.
563661
12197
170
Books: History
A Bűnügyi Szemle törvénytára - Az árdrágító visszaélésekről szóló 1916. évi IX. t.-cikk és az árdrágító kihágásokról szóló rendeletek, Wessely és Horváth könyvkiadóhivatala, 1917, Pécs, papírkötés
513730
12198
170
Books: History
Magyar törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1912. évi törvények pótlásokkal. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű félbőr kötésben
563541
12199
170
Books: History
Magyar Hírmondó: Asszonyok és férfiak tüköre - Tanúvallomások a XVII. századból, Magvető Kiadó, 1980, kemény papírkötés
537134
12200
170
Books: History
A magyar városok címerei, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, Bp. 1975., kiadói egészvászon kötésben
571966
12201
170
Books: History
Gaali Zoltán: A székely ősvárak története, mondája és legendája. I. köt. Bp., é. n. Makkay. 311p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF