Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 52

Abrozovicsné-Meszlényi Ilona: Washington élete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, p56. Szecessziós motívumokkal díszített, festett, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
12190.

Rufpreis:
800 HUF

Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. 160p., számos szövegközti illusztrációval + 2 különálló hasonmás-melléklet Festett, aranyozott kaucsuktáblás kiadói félvászon díszkötésben. (egy-két lapon lévő apró szakadástól eltekintve jó állapotban)
12191.

Rufpreis:
12 000 HUF

Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a gerincen kis sérülés)
12192.

Rufpreis:
1 400 HUF

Papp-Váry Árpád: Magyarország története térképeken. Bp., 2005, Kossuth - Cartographia. Rengeteg színes illusztrációval, kissé kopottas védőborítóban
12193.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarország története I-II. A Magyar Tudományos Akadémia Történettudományi Intézetének kiadása. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12194.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makkai János: A háború utáni Magyarország. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Viseltes kiadói papírkötésben
12195.

Rufpreis:
1 200 HUF

Joseph C. Grew: Tokiói jelentés. Az USA japáni nagykövetének üzenete. Bp., 1945. Új idők.
12196.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Bűnügyi Szemle törvénytára - Az árdrágító visszaélésekről szóló 1916. évi IX. t.-cikk és az árdrágító kihágásokról szóló rendeletek, Wessely és Horváth könyvkiadóhivatala, 1917, Pécs, papírkötés
12197.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1912. évi törvények pótlásokkal. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű félbőr kötésben
12198.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Magyar Hírmondó: Asszonyok és férfiak tüköre - Tanúvallomások a XVII. századból, Magvető Kiadó, 1980, kemény papírkötés
12199.

Rufpreis:
800 HUF

A magyar városok címerei, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, Bp. 1975., kiadói egészvászon kötésben
12200.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gaali Zoltán: A székely ősvárak története, mondája és legendája. I. köt. Bp., é. n. Makkay. 311p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.
12201.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF