Stich Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
418965
11012
167
Engravings
cca 1900 A Bártfai városháza homlokzata acélmetszet fém keretben / Bardejov city hall facade steel-engraving in steel frame 32x42 cm
509406
11013
167
Engravings
August Lanzi: Hám János püspök portréja. Kőnyomat Josef Stoufs kőnyomdája 25x34 cm (foltos)
509423
11014
167
Engravings
cca 1897 Budapest Földművelésügyi Minisztérium épülete. Fénynyomat a Divald műterméből 44×24 cm
503492
11015
167
Engravings
cca 1900 Hamburg St. Pauli vásár. Kőnyomat . / Lithography in frame 33x45 cm
444600
11016
167
Engravings
cca 1850 4 db rézmetszet: Woernle, Doby, Rauscher, Michaelek / 4 etchings from different artists 29x39 cm
477589
11017
167
40000
Engravings
cca 1750 Kaltschmed, Abraham (Augsburg, 1707-?): Pozsony látképe 2 oldalról. Rézmetszet. üvegezett keretben. Szélén végigfutó szakadással, néhány négyzetcenti pótlással. / View of Pressburg / Bratislava. Engraving in frame. (Large tear and small part is recouped) 38x70 cm
555249
11018
167
Engravings
~1820 J. Martin Esq.: Dante, acélmetszet-papír 16x21cm
555171
11019
167
Engravings
Kriegswesen acélmetszet katonákkal, Druck und Verlag von F.A. Brockhaus in Leipzig 27x34cm 555161
11020
167
Engravings
Allongé: Les Roseaux, kőnyomat, E. Bernard & Co. 36x46cm
555050
11021
167
Engravings
Olvashatatlan jelzéssel: Babits Mihály fametszet, jelzett, 35x25cm
555111
11022
167
Engravings
P. Rubens: "Mary anointing the feet of Christ", acélmetszet (szakadt) 25x29cm
543962
11023
167
Engravings
Sébastien Leclerc (1637-1714): L'Académie des sciences et des beaux-arts dédiée au Roy, rézkarc, kartonra kasírozva / Etching, 28x41cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF