Militaria

Zahl der Lose: 75

cca 1974 Varsói szerződés összfegyvernemi hadgyakorlat dombornyomott emlékdoboz "A szocialista haza fegyveres szolgálatáért a magyar népköztársaság honvédelmi miniszterétől" felirattal
12304.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

12305.

Rufpreis:
8 000 HUF

1942 Vöröskeresztes karszalag / Redcross armband
12306.

1942 Vöröskeresztes karszalag /
Redcross armband

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

12307.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. /
Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Beregszász és Mező-Tarpa katonai vászon térkép. / Berehove and Mezőtarpa Military map on canvas 50x38.5 cm
12308.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Beregszász és Mező-Tarpa katonai vászon térkép. /
Berehove and Mezőtarpa Military map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
800 HUF

12309.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vocin és Slatina katonai vászon térkép. /
Military map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
800 HUF

1974 Szabó József: A tüzes ágyúgolyóbistól az atomgránátig. 65p.
12310.

Rufpreis:
800 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Marosillye katonai vászon térkép. / Iliae map on canvas 50x38.5 cm
12311.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Marosillye katonai vászon térkép. /
Iliae map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 800 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vörös-torony szoros katonai vászon térkép. / Rother Thurm Pass military  map on canvas 50x38.5 cm
12312.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vörös-torony szoros katonai vászon térkép. /
Rother Thurm Pass military map on canvas 50x38.5 cm

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 Miniszterelnöki meghívó Viktor Emánuel olasz király budapesti látogatása alkalmából tartott katonai díszszemlére. Térképpel / 1937 Invitation for tme military parade to honour Vittorio Emanuelle king of Italy
12313.

1937 Miniszterelnöki meghívó Viktor Emánuel olasz király budapesti látogatása alkalmából tartott katonai díszszemlére. Térképpel /
1937 Invitation for tme military parade to honour Vittorio Emanuelle king of Italy

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1916 Tione, M. Adamello I. vh. katonai térkép  / WW. I. Military map 55x45 cm
12314.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1974 Varsói szerződés összfegyvernemi hadgyakorlat dombornyomott emlékdoboz "A szocialista haza fegyveres szolgálatáért a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterétől" felirattal
12315.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF