Flohmarkt

Zahl der Lose: 421

Népviseletes lányt ábrázoló nagyméretű gobelin igényes üvegezett keretben / Gobelin 60x80 cm
11619.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis réz tétel, többek között sörnyitóval és orientális díszítésű füstölőtartóval / Various objects from brass
11620.

Kis réz tétel, többek között sörnyitóval és orientális díszítésű füstölőtartóval /
Various objects from brass

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

cca 1930 Rézlábakon álló márvány hamutál (sarkain nem látható sérülésekkel) / Marble ashtray on brass stands (with minor faults) 14x9cm
11621.

cca 1930 Rézlábakon álló márvány hamutál (sarkain nem látható sérülésekkel) /
Marble ashtray on brass stands (with minor faults) 14x9cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerámia Misa Mackó, az 1980-as moszkvai nyári olimpia kabalafigurája (apró sérülésekkel) / Ceramic Misha, the mascot of the 1980 Moskow Olympic Games (with tiny faults) 14,5cm
11622.

Kerámia Misa Mackó, az 1980-as moszkvai nyári olimpia kabalafigurája (apró sérülésekkel) /
Ceramic Misha, the mascot of the 1980 Moskow Olympic Games (with tiny faults) 14,5cm

Rufpreis:
800 HUF

Szecessziós díszítésű, aranyozott, festett, szakított üveg tálka (a lábain alig látható sérülésekkel) / Hand-made, painted, gold plated, art nouevau glass bowl (with minor faults) 8cm, d: 13cm
11623.

Szecessziós díszítésű, aranyozott, festett, szakított üveg tálka (a lábain alig látható sérülésekkel) /
Hand-made, painted, gold plated, art nouevau glass bowl (with minor faults) 8cm, d: 13cm

Rufpreis:
10 000 HUF

8db, különböző magyarországi városokat (Esztergom, Lillafüred, Mátrafüred, Miskolctapolca, Sopron, Visegrád), illetve Mátyás-kori címert ábrázoló  kerámiaplakett
11624.

Rufpreis:
3 000 HUF

Utcazenészt ábrázoló, falra akasztható réz dombormű / Copper bas relief of street musician 23x39cm
11625.

Utcazenészt ábrázoló, falra akasztható réz dombormű /
Copper bas relief of street musician 23x39cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Berndorfi, dióhéj formájú ezüstözött fém kínáló / Silver plated bowl in the shape of a nutshell 33x25x22cm
11626.

Berndorfi, dióhéj formájú ezüstözött fém kínáló /
Silver plated bowl in the shape of a nutshell 33x25x22cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Ventus FJ400 Bull típusú telefonkészülék / Telephone
11627.

Ventus FJ400 Bull típusú telefonkészülék /
Telephone

Rufpreis:
1 000 HUF

Használt fejhallgató mikrofonnal és jack dugóval
11628.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hordozható összecsukható barbecue grillsütő eredeti bontatlan csomagolásban / Foldable easy-to-carry barbecue grill
11629.

Hordozható összecsukható barbecue grillsütő eredeti bontatlan csomagolásban /
Foldable easy-to-carry barbecue grill

Rufpreis:
1 000 HUF

11630.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF