Flohmarkt Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514094
11619
167
Flea Market
Népviseletes lányt ábrázoló nagyméretű gobelin igényes üvegezett keretben / Gobelin 60x80 cm 535713
11620
167
1500
Flea Market
Kis réz tétel, többek között sörnyitóval és orientális díszítésű füstölőtartóval / Various objects from brass
535752
11621
167
Flea Market
cca 1930 Rézlábakon álló márvány hamutál (sarkain nem látható sérülésekkel) / Marble ashtray on brass stands (with minor faults) 14x9cm
534996
11622
167
Flea Market
Kerámia Misa Mackó, az 1980-as moszkvai nyári olimpia kabalafigurája (apró sérülésekkel) / Ceramic Misha, the mascot of the 1980 Moskow Olympic Games (with tiny faults) 14,5cm
534988
11623
167
Flea Market
Szecessziós díszítésű, aranyozott, festett, szakított üveg tálka (a lábain alig látható sérülésekkel) / Hand-made, painted, gold plated, art nouevau glass bowl (with minor faults) 8cm, d: 13cm 534985
11624
167
Flea Market
8db, különböző magyarországi városokat (Esztergom, Lillafüred, Mátrafüred, Miskolctapolca, Sopron, Visegrád), illetve Mátyás-kori címert ábrázoló kerámiaplakett
535084
11625
167
Flea Market
Utcazenészt ábrázoló, falra akasztható réz dombormű / Copper bas relief of street musician 23x39cm 536334
11626
167
Flea Market
Berndorfi, dióhéj formájú ezüstözött fém kínáló / Silver plated bowl in the shape of a nutshell 33x25x22cm
536319
11627
167
Flea Market
Ventus FJ400 Bull típusú telefonkészülék / Telephone
538220
11628
167
Flea Market
Használt fejhallgató mikrofonnal és jack dugóval
538320
11629
167
Flea Market
Hordozható összecsukható barbecue grillsütő eredeti bontatlan csomagolásban / Foldable easy-to-carry barbecue grill
538319
11630
167
Flea Market
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF