Drucksachen

Zahl der Lose: 178

Szente Izabella budai képezdei növendék mlékére gyászbeszéd és két ima. tartotta Szász Károly. Bp., 1875. Bagó Márton 14p.
12427.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880 Gottes Wort bleibt ewig bibliaidézeteket tartalmazó kis litho füzetecske / cca 1890 Litho booklet containing Bible-quotes 10x8 cm
12428.

Rufpreis:
3 000 HUF

1883 Thaly Kálmán: A hazai képzőművészet, műipar, nemzeti viselet, fegyvergyártás és háztartás történetéhez II. Ráküóczi Ferencz udvarában s korában (1706-1711) III-IV. rész. Újságtöredék Történelmi Tár, 1882-1883
12429.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1885 Különböző foglalkozások emblémái reklámok és cégérek díszítéséhez, lap az Allegorien und Embleme: Abtheilung Embleme und Zunftwappen c. kiadványból (sérült) / Emblems of various professions and manufacturers from Allegorien und Embleme: Abtheilung Embleme und Zunftwappen, Vienna, Gerlach & Schenk, 39x31cm (rather worn)
12430.

cca 1885 Különböző foglalkozások emblémái reklámok és cégérek díszítéséhez, lap az Allegorien und Embleme: Abtheilung Embleme und Zunftwappen c. kiadványból (sérült) /
Emblems of various professions and manufacturers from Allegorien und Embleme: Abtheilung Embleme und Zunftwappen, Vienna, Gerlach & Schenk, 39x31cm (rather worn)

Rufpreis:
1 000 HUF

1886-1946  6 db Vegyes papír tétel ( igazoló szelvény, újságok, német nyelvkönyv, gyermektartási könyv)
12431.

Rufpreis:
800 HUF

1890 Litho, mechanikus, képváltoztató üdvözlőkártya / Mechanic litho, picture-changing card 9x13 cm
12432.

Rufpreis:
3 000 HUF

1891 A wielickai Sóbánya térképpel illusztrált idegenforgalmi kiadványa / Illustrated tourist guide of the Wieliczka Salt mine. Folding leporello
12433.

Rufpreis:
3 500 HUF
9,49
10,94

1893 Marczali Henrik: A társadalmi eszmények történeti fejlődése, in Budapesti Szemle, LXXIV. köt., pp1-21, folyóirattöredék a teljes cikkel
12434.

Rufpreis:
1 000 HUF

1893-1897 Meyers Konversations-Lexikon 5. Auflage: facsimile részlet Gutenberg 42-soros Bibliájából (Luk. 1-11.), kartonra kasírozva, üvegezett keretben /  Facsimile from Gutenberg's 42-line Bible (Luke 1-11) from Meyers Konversations-Lexikon, in frame 50x33cm
12435.

1893-1897 Meyers Konversations-Lexikon 5. Auflage: facsimile részlet Gutenberg 42-soros Bibliájából (Luk. 1-11.), kartonra kasírozva, üvegezett keretben /
Facsimile from Gutenberg's 42-line Bible (Luke 1-11) from Meyers Konversations-Lexikon, in frame 50x33cm

Rufpreis:
1 600 HUF

1895 Jannsen: Epikuros tana az élvezetről, in Athenaeum, IV/2-3. szám, pp211-228, pp354-378, folyóirattöredék a teljes cikkel
12436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Békési Emil: Magyar írók az Árpád-házi királyok korában. in Katholikus Szemle 1896. 3-4. füzet újságtöredék a komplett cikkel. / Fragment of the magazine with the complete article cca 60p.
12437.

Rufpreis:
1 000 HUF

ca 1900 Dekoratív színes litho számolócédula / advertising slip
12438.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF