Drucksachen Zahl der Lose: 178
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
523759
12427
167
Printed Materials
Szente Izabella budai képezdei növendék mlékére gyászbeszéd és két ima. tartotta Szász Károly. Bp., 1875. Bagó Márton 14p.
522703
12428
167
Printed Materials
cca 1880 Gottes Wort bleibt ewig bibliaidézeteket tartalmazó kis litho füzetecske / cca 1890 Litho booklet containing Bible-quotes 10x8 cm
521577
12429
167
Printed Materials
1883 Thaly Kálmán: A hazai képzőművészet, műipar, nemzeti viselet, fegyvergyártás és háztartás történetéhez II. Ráküóczi Ferencz udvarában s korában (1706-1711) III-IV. rész. Újságtöredék Történelmi Tár, 1882-1883
544019
12430
167
Printed Materials
cca 1885 Különböző foglalkozások emblémái reklámok és cégérek díszítéséhez, lap az Allegorien und Embleme: Abtheilung Embleme und Zunftwappen c. kiadványból (sérült) / Emblems of various professions and manufacturers from Allegorien und Embleme: Abtheilung Embleme und Zunftwappen, Vienna, Gerlach & Schenk, 39x31cm (rather worn)
487598
12431
167
Printed Materials
1886-1946 6 db Vegyes papír tétel ( igazoló szelvény, újságok, német nyelvkönyv, gyermektartási könyv)
522694
12432
167
Printed Materials
1890 Litho, mechanikus, képváltoztató üdvözlőkártya / Mechanic litho, picture-changing card 9x13 cm
520344
12433
167
3500
Printed Materials
1891 A wielickai Sóbánya térképpel illusztrált idegenforgalmi kiadványa / Illustrated tourist guide of the Wieliczka Salt mine. Folding leporello
547320
12434
167
Printed Materials
1893 Marczali Henrik: A társadalmi eszmények történeti fejlődése, in Budapesti Szemle, LXXIV. köt., pp1-21, folyóirattöredék a teljes cikkel
557151
12435
167
Printed Materials
1893-1897 Meyers Konversations-Lexikon 5. Auflage: facsimile részlet Gutenberg 42-soros Bibliájából (Luk. 1-11.), kartonra kasírozva, üvegezett keretben / Facsimile from Gutenberg's 42-line Bible (Luke 1-11) from Meyers Konversations-Lexikon, in frame 50x33cm
547386
12436
167
Printed Materials
1895 Jannsen: Epikuros tana az élvezetről, in Athenaeum, IV/2-3. szám, pp211-228, pp354-378, folyóirattöredék a teljes cikkel
521812
12437
167
Printed Materials
Békési Emil: Magyar írók az Árpád-házi királyok korában. in Katholikus Szemle 1896. 3-4. füzet újságtöredék a komplett cikkel. / Fragment of the magazine with the complete article cca 60p.
203837
12438
167
Printed Materials
ca 1900 Dekoratív színes litho számolócédula / advertising slip
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF