https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 30

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Huszár Elemér: A szenttéavatás. Bp., 1911. Szent István társ. 56p.
1
12709.

Huszár Elemér: A szenttéavatás. Bp., 1911. Szent István társ. 56p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Húsz Évszázad Viharában - Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948. Magyar Írás
1
12710.

Húsz Évszázad Viharában - Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948. Magyar Írás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stephanus Székely: Bibliotheca Apocrypha: Introductio historico-critica in libros apocryphos utriusque Testamenti cum explicatione argumenti et doctrinae vol. I. 1913, Friburgi Brisgoviae B. Herder. Kiadói papírkötésben, rozoga állapotban, ugyanakkor vágatlan (!) /  Shabby condition, uncut
1
12711.

Stephanus Székely: Bibliotheca Apocrypha: Introductio historico-critica in libros apocryphos utriusque Testamenti cum explicatione argumenti et doctrinae vol. I. 1913, Friburgi Brisgoviae B. Herder. Kiadói papírkötésben, rozoga állapotban, ugyanakkor vágatlan (!) /
Shabby condition, uncut

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XX. sz eleje: 3 db imakönyv
1
12712.

XX. sz eleje: 3 db imakönyv

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
1
12713.

Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)
1
12714.

Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált
1
12715.

A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Breviarium Romanum I-IV. Torino-Róma, 1949, Marietti. Aranyozott egészbőr kötésben, védőborítóval, aranyozott lapszélekkel díszdobozban, szép állapotban /  Latin breviary, full leather binding, dust jacket, gold plated fore edges, in box, good condition
1
12716.

Breviarium Romanum I-IV. Torino-Róma, 1949, Marietti. Aranyozott egészbőr kötésben, védőborítóval, aranyozott lapszélekkel díszdobozban, szép állapotban /
Latin breviary, full leather binding, dust jacket, gold plated fore edges, in box, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással
1
12717.

Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Almanach 1908. + Nyírő József Isten igájában (erdélyi szépműves céh)
1
12718.

Almanach 1908. + Nyírő József Isten igájában (erdélyi szépműves céh)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alszeghy-Kállay: Katolikus versek. Bp., 1933 Dom.
1
12719.

Alszeghy-Kállay: Katolikus versek. Bp., 1933 Dom.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Ferenczy Miklós: A dunaalmási református egyház története. Dedikált!. Almászneszmély, 1982. Szerzői.
1
12720.

Dr. Ferenczy Miklós: A dunaalmási református egyház története. Dedikált!. Almászneszmély, 1982. Szerzői.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse