Stephanus Székely: Bibliotheca Apocrypha: Introductio historico-critica in libros apocryphos utriusque Testamenti cum explicatione argumenti et doctrinae vol. I. 1913, Friburgi Brisgoviae B. Herder. Kiadói papírkötésben, rozoga állapotban, ugyanakkor vágatlan (!) / Shabby condition, uncut
Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)
A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált
Breviarium Romanum I-IV. Torino-Róma, 1949, Marietti. Aranyozott egészbőr kötésben, védőborítóval, aranyozott lapszélekkel díszdobozban, szép állapotban / Latin breviary, full leather binding, dust jacket, gold plated fore edges, in box, good condition
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással