Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
536915
12756
167
Books: Architecture, Art
Szana Tamás: Markó Károly és a tájfestészet, Atheneum nyomda, Bp. 1808, újrakötve félvászon kötésben, sorszámozott példány
500569
12757
167
Books: Architecture, Art
Farkas Zoltán: A biedermeier. Első kiadás! Bp. 1914 Singer és Wolfner. Kiadói, kissé megviselt papírkötésben, illusztrált. Tollas és ceruzás jelölésekkel
536768
12758
167
Books: Architecture, Art
1936 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat jubileumi kiállításának képes tárgymutatója. Borítón és az első lapon szakadás
522853
12759
167
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei Budapest, 1927. Kir. Magy. Egyetemi ny. Fűzve, eredeti, aranyozott feliratú, képes borítóban, vászongerinccel, szalagbefűzéssel.
523768
12760
167
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: A gótikus szobrászat Olaszországban. Szente Pálnak dedikált! Bp., 1923 Lampel. Festett kiadói egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva
537530
12761
167
Books: Architecture, Art
YBL Ervin: Az utolsó félszázad művészete. Szente Pálnak dedikált példány. Bp., 1926. Pallas 76p + képek. Későbbi egészvászon kötésben 436237
12762
167
Books: Architecture, Art
Matthi Forrer: Katsushika Hokusai. H Kliczkowski, 2002. Művészeti album a festő életrajzával, papírkötésben, angol nyelven
523783
12763
167
Books: Architecture, Art
Pataki Marjai: A hajó a művészetben. Corvina 1973. Gazdag képanyaggal. 427064
12764
167
Books: Architecture, Art
Az Opera: Zádor István rajzai. Bp., [1940], Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete, 138p. Újrakötve egészvászon kötésben
523787
12765
167
Books: Architecture, Art
Családi házak: A magánlakásépítés ajánlott tervei. Építésügyi Tájékoztatási Központ 1987
434441
12766
167
Books: Architecture, Art
514503
12767
167
Books: Architecture, Art
Csatkai Imre: A 40 éves Soproni Képzőművészeti Kör története. Sopron Székely és Tsa. 24p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF