Foto Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
531170
11375
163
Photo
cca 1900-1930 26 db érdekes fotó benne zenészeket ábrázolók is / Mixed photos 484835
11376
163
Photo
Művészi aktfotó keretben 20x25cm
520377
11377
163
Photo
Henny Frieda Ulricke Porten német színásznő nagyméretű fotója / Large photo of... 20x30cm
472918
11378
163
Photo
1910 Ferenc József dombor magyar címerrel díszített fotó (sérült) / Photo ornamented with coat of arms 18x24 cm
427296
11379
163
Photo
Mercedes Benz: 24 db reklámfotó német ismertetőkkel. 19x26 cm
414483
11380
163
Photo
Szabó Barnabás: 9 magyar művész, író fotója: Tompa Gábor, Szőcs István, Kányádi Sándor, Bálint Tibor... 18x25
491505
11381
163
Photo
Universal márkájú filmelőhívó tank
449983
11382
163
Photo
cca 1930 Innsbruck városképes fotó üvegezett keretben / Innsbruck vintage photo in glass frame 36x51 cm
485087
11383
163
Photo
1985 Morten Hvaal (1963): Dark-light. Nagyméretű, sorszámozott művészi fotó üvegezett keretben, apró szakadás / Magnified, numbered art photo in glass frame. 4/53. 65x70 cm
485576
11384
163
Photo
Használatlan műbőr fotóalbum / Unused photo album
531908
11385
163
Photo
1908-ban épített gőzmozdonyt ábrázoló régi fotó a paraméterek részletes leírásával, üvegezett keretben / Photo of locomotive constructed in 1908 with description attached, framed 38x28,5cm
436194
11386
163
Photo
Fogarassy Gyula: Nyári témák, házi készítésű album 10 db nagyméretű fotóval
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF