Foto

Zahl der Lose: 98

cca 1900-1930 26 db  érdekes fotó benne zenészeket ábrázolók is / Mixed photos
11375.

Rufpreis:
1 000 HUF

Művészi aktfotó keretben 20x25cm
11376.

Rufpreis:
1 200 HUF

Henny Frieda Ulricke Porten német színásznő nagyméretű fotója / Large photo of... 20x30cm
11377.

Rufpreis:
1 000 HUF

1910 Ferenc József dombor magyar címerrel díszített fotó (sérült) / Photo ornamented with coat of arms 18x24 cm
11378.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mercedes Benz: 24 db reklámfotó német ismertetőkkel. 19x26 cm
11379.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Barnabás: 9 magyar művész, író fotója: Tompa Gábor, Szőcs István, Kányádi Sándor, Bálint Tibor... 18x25
11380.

Rufpreis:
4 000 HUF

Universal márkájú filmelőhívó tank
11381.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Innsbruck városképes fotó üvegezett keretben / Innsbruck vintage photo in glass frame 36x51 cm
11382.

Rufpreis:
1 400 HUF

1985 Morten Hvaal (1963): Dark-light. Nagyméretű, sorszámozott művészi fotó üvegezett keretben, apró szakadás / Magnified, numbered art photo in glass frame.  4/53. 65x70 cm
11383.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Használatlan műbőr fotóalbum / Unused photo album
11384.

Rufpreis:
1 200 HUF

1908-ban épített gőzmozdonyt ábrázoló régi fotó a paraméterek részletes leírásával, üvegezett keretben / Photo of locomotive constructed in 1908 with description attached, framed 38x28,5cm
11385.

1908-ban épített gőzmozdonyt ábrázoló régi fotó a paraméterek részletes leírásával, üvegezett keretben /
Photo of locomotive constructed in 1908 with description attached, framed 38x28,5cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Fogarassy Gyula: Nyári témák, házi készítésű album 10 db nagyméretű fotóval
11386.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF