Flohmarkt Zahl der Lose: 523
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
533549
12364
163
Flea Market
~1900 6db lovaskocsikat ábrázoló angol poháralátét + 6 darab állatövi jegyes alátét (modern) / cca 1900 6 old English beer-mats + 6 modern mats
533787
12365
163
Flea Market
XX. sz. eleje: Régi réz-üveg hatszögletű doboz. d: 9 cm
498588
12366
163
Flea Market
Svájci gyártmányú Allegro pengeélező eredeti dobozában , eredeti papírokkal
531356
12367
163
Flea Market
cca 1960 Hensoldt Wetzlar aranyozott színházi látcső szép gyöngyházberakással, hibátlan állapotban, saját tokjával / Vintage opera glasses with gold plating and nacre inlay, in excellent condition, in original box 531354
12368
163
Flea Market
cca 1900 Jelzett "Iris Paris" márkájú réz színházi látcső hibátlan gyöngyházberakással. Kisebb javításra szorul / Iris Paris brass opera glasses with nice nacre inlay, needs repair
478019
12369
163
Flea Market
3db klf reklám römi kártyapakli
485752
12370
163
Flea Market
Fölcsatolható lövész-szemüveg eredeti dobozában / Clip on shooter-glasses
503914
12371
163
Flea Market
MTK-DVSC Gombfoci-készlet `90-es évek végi csapatokkal, 1db hiányzik
483834
12372
163
Flea Market
530562
12373
163
Flea Market
cca 1930 Studium lyukasztó, kicsit viseltes, de jól működik / Hungarian "Studium" vintage hole punch, somewhat worn but works well 425030
12374
163
Flea Market
cca 1960 4 db eredeti csomagolású légitársasági szappan a világ különböző tájairól / 4 original airline-soaps from the 1960-s
533068
12375
163
Flea Market
1948 Centenáriumi szivarkás fémdobozka az 1848-as szabadságharc emlékére 11,5x7,5x1,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF