Flohmarkt

Zahl der Lose: 523

~1900  6db lovaskocsikat ábrázoló angol poháralátét + 6 darab állatövi jegyes alátét (modern) / cca 1900 6 old English beer-mats + 6 modern mats
12364.

~1900 6db lovaskocsikat ábrázoló angol poháralátét + 6 darab állatövi jegyes alátét (modern) /
cca 1900 6 old English beer-mats + 6 modern mats

Rufpreis:
8 000 HUF

XX. sz. eleje: Régi réz-üveg hatszögletű doboz. d: 9 cm
12365.

Rufpreis:
3 000 HUF

Svájci gyártmányú Allegro pengeélező eredeti dobozában , eredeti papírokkal
12366.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960 Hensoldt Wetzlar aranyozott színházi látcső szép gyöngyházberakással, hibátlan állapotban, saját tokjával / Vintage opera glasses with gold plating and nacre inlay, in excellent condition, in original box
12367.

cca 1960 Hensoldt Wetzlar aranyozott színházi látcső szép gyöngyházberakással, hibátlan állapotban, saját tokjával /
Vintage opera glasses with gold plating and nacre inlay, in excellent condition, in original box

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Jelzett "Iris Paris" márkájú réz színházi látcső hibátlan gyöngyházberakással. Kisebb javításra szorul / Iris Paris brass opera glasses with nice nacre inlay, needs repair
12368.

cca 1900 Jelzett "Iris Paris" márkájú réz színházi látcső hibátlan gyöngyházberakással. Kisebb javításra szorul /
Iris Paris brass opera glasses with nice nacre inlay, needs repair

Rufpreis:
6 000 HUF

3db klf reklám römi kártyapakli
12369.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fölcsatolható lövész-szemüveg eredeti dobozában / Clip on shooter-glasses
12370.

Rufpreis:
800 HUF

MTK-DVSC Gombfoci-készlet `90-es évek végi csapatokkal, 1db hiányzik
12371.

Rufpreis:
1 000 HUF

Intarziás fa kép 12x25cm
12372.

Intarziás fa kép 12x25cm

Rufpreis:
800 HUF

cca 1930 Studium lyukasztó, kicsit viseltes, de jól működik / Hungarian "Studium" vintage hole punch, somewhat worn but works well
12373.

cca 1930 Studium lyukasztó, kicsit viseltes, de jól működik /
Hungarian "Studium" vintage hole punch, somewhat worn but works well

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960 4 db eredeti csomagolású légitársasági szappan a világ különböző tájairól / 4 original airline-soaps from the 1960-s
12374.

Rufpreis:
800 HUF

1948 Centenáriumi szivarkás fémdobozka az 1848-as szabadságharc emlékére 11,5x7,5x1,5cm
12375.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF