Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 28

Der Bibel Atlas. Augsburg 1991. with 264 maps
12576.

Rufpreis:
2 000 HUF

Graetz: Volkstümliche Geschichte der Juden 1-6. complete in original holder. München 1985.
12577.

Rufpreis:
2 000 HUF

12578.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1953 Illustrierte Film Kurier c, osztrák magazin évfolyama bekötve / Complete year of the Austrian movie magazin bound
12579.

Rufpreis:
1 000 HUF

Meyers Konversations-Lexikon. 4. Auflage, Bd. 3 (Blattkäfer-Chimbote), mit 25 Illustrationsbeilagen und 245 Abbildungen. Leipzig, 1886, Verlag des Bibliographischen Instituts. Sérült aranyozott félbőr kötésben / Meyers lexicon with illustrations, in half-leather cover (damaged!)
12580.

Meyers Konversations-Lexikon. 4. Auflage, Bd. 3 (Blattkäfer-Chimbote), mit 25 Illustrationsbeilagen und 245 Abbildungen. Leipzig, 1886, Verlag des Bibliographischen Instituts. Sérült aranyozott félbőr kötésben /
Meyers lexicon with illustrations, in half-leather cover (damaged!)

Rufpreis:
1 000 HUF

Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban / Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape
12581.

Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban /
Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape

Rufpreis:
5 000 HUF

Il mobile nei secoli -Német bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of german furnitures in italian language with pictures 96p.
12582.

Il mobile nei secoli -Német bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel /
History of german furnitures in italian language with pictures 96p.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Il mobile nei secoli - Francia bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of French furnitures in italian language with pictures 96p.
12583.

Il mobile nei secoli - Francia bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel /
History of French furnitures in italian language with pictures 96p.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Il mobile nei secoli - Orosz bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of Russian furnitures in italian language with pictures 96p.
12584.

Il mobile nei secoli - Orosz bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel /
History of Russian furnitures in italian language with pictures 96p.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

12585.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest, 1868. Bucsánszky, ellegzetes „Szlovák Biblia” kötésben: bordázott egészbõr, díszes rézborítású kötéstáblákkal, rézcsatokkal (2 kapocs hiányzik) 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné... 110p / Slovakian Bible
12586.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gerhard Wahrig: Német értelmező szótár - Deutsches Wörterbuch jó állapotban / In good condition 1495p.
12587.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF