Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 26

K. M. Természettudományi Társulat: Stein Aurél: Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. átdolgozta Halász Gyula. 192 képpel, 16 melléklettel, egy térképpel 1913. Gottermayer kötés
11446.

Rufpreis:
5 000 HUF

11447.

Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben /
The beauties of Italy

Rufpreis:
10 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, (fél körkép hiányzik)
11448.

Rufpreis:
4 000 HUF

Budapest A gyógyfürdők városa - a fürdők listájával és különféle kezelések leírásával
11449.

Rufpreis:
800 HUF

Gardner, A. Ernest: A régi Athén. 1. köt. Bp. 1911-12. MTA. 264 p. 1 térkép, gazdag képanyaggal. Félvászon kötésben
11450.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Hedin, Sven Ázsia szívében I.-II. kötetek. Első kiadás! Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Átdolg. Thirring Gusztáv. Bp., én. Lampel Kiadói, aranyozott (Leszik) vászonkötésben. Jó állapotban.
11451.

Rufpreis:
5 000 HUF

Czillei Géza: Riadó Afrika fölött. Bp., é.n. Grill Károly. Sérült gerincű egészvászon kötésben.
11452.

Rufpreis:
1 000 HUF

Késmárki kalauz. Szerk. és kiad. Dr. Bruckner Győző és Bruckner Károly. Késmárk, 1912. Sok képpel és fontos információval.  (gerinc kissé sérült)
11453.

Rufpreis:
5 000 HUF

1846 Magyarföld és népei eredeti képekben Alcím: 	Föld- és népismei, statisztikai és történeti folyóirat (1984-es reprint kiadás)
11454.

1846 Magyarföld és népei eredeti képekben
Alcím: Föld- és népismei, statisztikai és történeti folyóirat (1984-es reprint kiadás)

Rufpreis:
3 000 HUF

1999 P. Brestyánszky Ilona: Budapest zsinagógái, Ciceró Kiadó Bp., képekkel illusztrálva, történelmi leírásokkal, kiadói kemény papírkötésben, kitűnő állapotban
11455.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 A Kassai Újság almanachja 160p. foltos, de jó állapotban
11456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Pozsony 1961. Szlovákiai szépirodalmi könyvkiadó
11457.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF