Porzellan Zahl der Lose: 68
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
454377
11473
150
Virágokkal díszített dekoratív Rosenthal jelzett porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x10x6cm
454383
11474
150
Virágokkal díszített és aranyozott Zsolnay jelzett sorszámmozott porcelán kistányér és cukorkakínáló / Zsolnay numbered chinaware small plate and bowl
456411
11475
150
Szerelmes párt ábrázoló kézzel festett sorszámozott német porcelán gyertyatartó / Handpainted numbered chinaware candlestick 15cm 456323
11476
150
Kézzel festett Herendi jelzett porcelán madár figura hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition 20cm 456350
11477
150
Kézzel festett jelzés nélküli 2 részes porcelán tintatartó a XIX. század végéről / Handpainted chinaware ink-well 19x22x16cm
456405
11478
150
3 gyermeket ábrázoló festetlen jelzés nélküli sorszámozott porcelán figura / Unpainted numbered chinaware figure 15cm 454382
11479
150
Hollóházi jelzett porcelán hamutál és gyufatartó /Hollóházi chinaware ashtray and match-holder 455743
11480
150
4 db klf porcelán figura: tehén, macska, fiúcska, bohóc 401945
11481
150
Különleges technikával készült talpas kerámia váza 30 cm
397813
11482
150
Dekor Bavaria Feinsilber porcelán komplett 6 személyes kávéskészlet / Bavaria Feinsilber chinaware coffe set of 6
400724
11483
150
6 darabos Villeroy & Boch jelzéssel ellátott régi porcelán süteményes tányér készlet (alul apró sérülések) / Villeroy & Boch chinaware cake plates set (little damage)
399862
11484
150
Hollóházi jelzéssel ellátott hölgyet ábrázoló kézzel festett porcelán figura / Hollóházi handpainted chinaware figure 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF