Porzellan

Zahl der Lose: 68

Virágokkal díszített dekoratív Rosenthal jelzett porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x10x6cm
11473.

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágokkal díszített és aranyozott Zsolnay jelzett sorszámmozott porcelán kistányér és cukorkakínáló / Zsolnay numbered chinaware small plate and bowl
11474.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szerelmes párt ábrázoló kézzel festett sorszámozott német porcelán gyertyatartó / Handpainted numbered chinaware candlestick 15cm
11475.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett Herendi jelzett porcelán madár figura hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition 20cm
11476.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett jelzés nélküli 2 részes porcelán tintatartó a XIX. század végéről / Handpainted chinaware ink-well 19x22x16cm
11477.

Rufpreis:
10 000 HUF

3 gyermeket ábrázoló festetlen jelzés nélküli sorszámozott porcelán figura / Unpainted numbered chinaware figure 15cm
11478.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi jelzett porcelán hamutál és gyufatartó /Hollóházi chinaware ashtray and match-holder
11479.

Rufpreis:
800 HUF

4 db klf porcelán figura: tehén, macska, fiúcska, bohóc
11480.

Rufpreis:
1 200 HUF

Különleges technikával készült talpas kerámia váza 30 cm
11481.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dekor Bavaria Feinsilber porcelán komplett 6 személyes kávéskészlet / Bavaria Feinsilber chinaware coffe set of 6
11482.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 darabos Villeroy & Boch jelzéssel ellátott régi porcelán süteményes tányér készlet (alul apró sérülések) / Villeroy & Boch chinaware cake plates set (little damage)
11483.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi jelzéssel ellátott hölgyet ábrázoló kézzel festett porcelán figura / Hollóházi handpainted chinaware figure 27 cm
11484.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF