Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 32

Molnár C Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10012.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C Pál (1894-1981): Telefonközpontos, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10013.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10014.

Rufpreis:
800 HUF

Nádler Róbert (1858-1938): Dalmát lány, akvarell-papír, jelzett, keretben 50x38 cm
10015.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Nádler Róbert (1858-1938): Volosca, akvarell-papír, jelzett, keretben 44x62 cm
10016.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Paulovits Pál (1892-1975): Szentendre; rézkarc-papír, jelzett, 51x40 cm
10017.

Rufpreis:
5 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1980): Erdőszéli házikó; rézkarc-papír, jelzett, keretben 55x45 cm
10018.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt, cinkográfia, jelzett, 17x25 cm
10019.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
13

Rippl-Rónai József (1861-1927): Kutyák, cinkográfia, jelzett, 17x25 cm
10020.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

10021.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Virtues: Liszt Ferenc; kőnyomat-papír, jelzett, keretben 45x65 cm
10022.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ruzicskay György (1896-1993): Magányos csónak; vegyes technika, jelzett, keretben 55x45 cm
10023.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF