Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
395532
10012
137
Molnár C Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 395533
10013
137
Molnár C Pál (1894-1981): Telefonközpontos, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 395531
10014
137
Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 376855
10015
137
60000
Nádler Róbert (1858-1938): Dalmát lány, akvarell-papír, jelzett, keretben 50x38 cm
376857
10016
137
70000
Nádler Róbert (1858-1938): Volosca, akvarell-papír, jelzett, keretben 44x62 cm
395552
10017
137
Paulovits Pál (1892-1975): Szentendre; rézkarc-papír, jelzett, 51x40 cm
395564
10018
137
Remsey Jenő (1885-1980): Erdőszéli házikó; rézkarc-papír, jelzett, keretben 55x45 cm 395770
10019
137
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt, cinkográfia, jelzett, 17x25 cm 395771
10020
137
Rippl-Rónai József (1861-1927): Kutyák, cinkográfia, jelzett, 17x25 cm 395551
10021
137
Rubint Ábrahám Péter: Szánkós kisfiú, ofszet, papír, jelzett, keretben 51x40 cm
395506
10022
137
Ruzicskay György (1896-1993): Virtues: Liszt Ferenc; kőnyomat-papír, jelzett, keretben 45x65 cm
395503
10023
137
Ruzicskay György (1896-1993): Magányos csónak; vegyes technika, jelzett, keretben 55x45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF